MENU

WDF

Jsme specialisté na digitální design, vývoj a marketing, kteří přeměňují myšlenky a obchodní požadavky na digitální řešení. A vždy hledáme nové výzvy.

Kontakt

Vojtech Strnad

Tel.: +420732777791 E-mail: vojtech.strnad@wdf.cz Www: https://www.wdf.cz
Lazarská 13/8, Praha 120 00 IČ: Česko DIČ: CZ24836974

Reference

Passengera

Passengera poskytuje digitální služby a zábavu na Vaše cesty na palubách společností jako je například Umbrella, Rhaetian Railway nebo České dráhy.

Společnosti Pessengera jsme pomohli s redesignem jejich stránek. Navrhli jsme a vyvinuli plně atraktivní a moderní webové stránky. Naše práce pokračovala i testováním a návrhu některých modelů. Podíleli jsme se i na vývoji speciálně navrženého chatbota, kterého se můžete zeptat na zpoždění, příští stanici nebo si objednat občerstvení.

FC Viktoria Plzeň

Vytvořili jsme a vyvinuli aplikaci pro fanoušky klubu a návštěvníky stadionu. Sdílíme všechny aktuální novinky o fotbalovém klubu i stadionu. Aplikace vás informuje o nových článcích, událostech nebo Vás upozorní na prodej vstupenek. Díky spolupráci se společností Cisco, mohou všichni návštěvníci využít Wi-fi připojení zdarma. Další výhodou této spolupráce je i navigace, která navede návštěvníky fotbalového zápasu přímo do jednotlivých sektorů, stánků s občerstvením nebo toalet.

 

Preciosa

S radostí jsme se podíleli i na tvorbě úchvatné kolekce Preciosa components RED REDEFINED.

Tensor Ventures

Potěším nám byla i spolupráce s Tensor Ventures, pro něhož jsme vytvořili nový web.

Bassoe Offshore

Norská společnost Bassoe Offshore, která se specializuje na těžbu ropy a zemního plynu, pomáhá ropným společnostem a vlastníkům vrtných plošin s prodejem a poskytováním poradenských služeb pro vrtné práce.

Společně s firmou Bassoe Offshore jsme vybudovali sofistikovanou digitální platformu pro analýzu dat.

Universal Music

Vytvořili jsme bezpečnostní portál pro sdílení dat pro společnost Universal Music Group