MENU

MgA. Daniel Pavlík

„Každý nový projekt je pro nás výzvou a otevírá nám nové perspektivy, bez ohledu na to o jakou věc se jedná. Nemáme vysněný produkt ani hranice … baví nás především různorodost projektů. Vnímáme to jako velké plus, když poznatky z jednoho odvětví můžeme aplikovat na produkt z úplně jiného segmentu.“

Studio WRKS se začalo formovat v roce 2008. Zabývá se především průmyslovým a produktovým designem. Našimi klienty jsou společnosti z různých odvětví strojírenství, spotřebního průmyslu, zdravotnictví a dalších. Poskytujeme podporu při vývoji produktů od specifikace zadání, analýzy dané problematiky přes samotný vývoj, následnou výrobu, až po spolupráci s marketingovým oddělením klienta při uvádění produktu na trh.

Dlouholeté zkušenosti máme s mnoha technologiemi od tváření plastů (vstřikováním,  vyfukováním, vakuováním) přes tváření kovů  až po 3D tisk.

KONTAKT

pavlik@studiowrks.com / kopriva@studiowrks.com
+420 723 024 712 / +420 723 937 627
www.studiowrks.com

Kontakt

Daniel Pavlík

Tel.: 723024712 E-mail: pavlik@studiowrks.com Www: http://www.studiowrks.com/
studio WRKS
Bohdalecká 1460/8
101 00 Praha 10
IČ: 04656849 DIČ: CZ04656849

Reference

Modesk

Design Thinking, Průmyslový design
Rok realizace: 2018

Na počátku naší spolupráce jsme byli osloveni společností MODESK, abychom navrhli jednoduchý funkční stůl s nadčasovým designem. Během procesu jsme cítili potenciál v různorodosti jeho budoucích majitelů a přiklonili se ke třem výrazovým řadám, které lze doplnit o různá příslušenství s důrazem na individualizaci. Nedílnou součástí stolu se tak stávají skřínky, paravány, případně výplně pro charakteristické podnoží MODESK, které je navrženo ve dvou délkových variantách. Slouží nejen jako nosný prvek stolu, ale především jako prostředek pro zmiňovanou individualizaci. Myslíme si, že jednoduchost MODESKu reaguje na požadavek jasné formy, skrz kterou posiluje příjemnou atmosféru jak doma, tak i v kancelářském prostředí.

KL 285

Průmyslový design
Rok realizace: 2018

Již několikátý návrh pro společnost Kovosvit MAS, kde jsme navrhli esteticky čisté, funkční řešení s logickým dělením základních ploch, tak aby byla podpořena preciznost a přesnost stroje i v jeho konturách. Jasné navázání na předchozí návrhy strojů v zachování dominantního vstupu do pracovního prostoru, který je opticky propojen s místem ovládacího panelu odkazuje na evoluční krok, který nastiňuje další možnosti ve vývoji designu ostatních řad strojů.

Fresh Point - Rohlík Point

Průmyslový design
Rok realizace: 2017

Fresh Point – Rohlík point je startupový projekt, který přichází s unikátním řešením zdravého stravování na pracovišti. Jedná se o produkt / službu, která je unikátní svou dostupností, stejně jako klasické vending machine nevyžaduje příliš prostoru, a proto se lednice může stát součástí kterékoliv korporátní kuchyně nebo relaxačních zón. Cílem bylo navrhnout jasně identifikovatelnou výdejní lednici, která by se v rámci daných mantinelů odlišovala od standardních výdejních automatů.

Rodina samozavlažovacích truhlíků BERBERIS

Průmyslový design
Rok realizace: 2014 - 2019

Cílem bylo navrhnout rodinu samozavlažovacích truhlíků a vytvořit tak novou generaci pěstitelských nádob s předpokladem možného rozšíření řady o další typy truhlíků. Výsledkem je jednoduchá, kompaktní produktová řada, která vysoce zohledňuje požadavky na „domácí“ pěstování. Důležitým prvkem je rozměrný zalévací otvor, umístěný do horní části truhlíků. Díky tomuto řešení, je zalévání mnohem komfortnější.  U velkoobjemových variant slouží teto díl, zároveň jako funkční výztuha stěn. V následujících letech vzniklo v rámci této rodiny produktů několik dalších typů