MENU

Wavevision s.r.o.

Přinášíme inovativní technologie a nástroje pro nejrůznější oblasti služeb a průmyslu. Realizujeme online aplikace a systémy, které tvoříme od nápadu a nadále dlouhodobě provozujeme a rozvíjíme. Soustředíme se na maximální kvalitu vizuální komunikace. Klademe důraz na UX design a navrhujeme uživatelská rozhraní v maximální kvalitě ergonomie. Zabýváme se grafickým designem firemních identit a komplexními vizuálními koncepty. Ilustrujeme a animujeme. Zavádíme a provozujeme na trhu pokročilé online technologie.

Kontakt

Adam Bičiště

Tel.: +420 732 881 371 E-mail: adam@wavevision.cz Www: http://www.wavevision.cz/
Křížová 3324/4a,
Praha 5
IČ: +420 732 881 371

Reference

SizeID

Multimediální prezentace vč. webových stránek

SizeID je unikátní služba přicházející s jednoduchou cestou jak doporučit spotřebiteli správnou velikost oblečení k nákupu. Přináší globální standard do systému značení velikostí oblečení a jejím cílem je vytvořit pohodlnější nákup oblečení nejen na internetu. Zajišťujeme komplexní vývoj a provoz služby.

Plus4U

Multimediální prezentace vč. webových stránek

Pro internetovou službu Plus4U jsme připravili redesign vizuální komunikace spolu s návrhem a realizací veřejné webové prezentace.

Claimcloud

Multimediální prezentace vč. webových stránek

Claimcloud je inovativní služby pomáhající získat odškodnění v případě problémů s letem. Zajistili jsme komplexní realizaci aplikace kterou dlouhodobě provozujeme a dále rozvíjíme.