MENU

VR_MUSASHI

VR_MUSASHI je dynamicky se rozvíjející technologicko-umělecké studio, specializující se na navrhování a programování virtuální a rozšířené reality. Její vývojáři tvoří VR/AR obsah sahající od architektury, přes automobilový průmysl, produktový design, až po umělecké a vzdělávací projekty. VR_MUSASHI spojují esteticko-výtvarné cítění s nejnovějšími

Kontakt

MIkuláš Křen

Tel.: 420 602 375 044 E-mail: mikulas@vrmusashi.com Www: http://www.vrmusashi.com/
Na příkopě 583/15, Praha Staré Město, 110 00

Reference

ARCHITEKTURA

Animace

Společnost VR_MUSASHI se též specializuje na tvorbu architektonických projektů ve virtuální (VR) a rozšířené realitě (AR). Ve referenčním porfóliu má několik velikých developerských projektů, včetně chystaného nového sídla banky J&T v Karlíně.

ŽIVOT VČELY NA STATKU BERNARD

Zábavní software a 3D aplikace

ŽIVOT VČELY NA STATKU BERNARD je herní aplikace pro virtuální realitu (VR) vyvořená na míru včelařské expozici na Statku Bernard V Královském Poříčí. Hráč se zde stává malou včelou plnící reálné úkoly včelího života. První část hry se odehrává v úlu, kde včela/hráč vyčistí špinavé buňky v plástvech, očistí ostatní včely a nakrmí larvy. Po splnění úkolů uvnitř v úlu, následuje druhá část, kdy včela konečně vyletí z ven a létá po virtuálním statku. Během svého letu sbírá nektar, čímž opylovává květiny a vyhybá se svým přirozeným predátorům. Součástí projektu je i rozšířená realita (AR), kde se s pomocí zapůjčených tabletů animují obrazy a texty poskytující doplňující informace o životě včel.