MENU

Viktor Malcev

Jsem specialista na e-commerce a online marketing. Mým cílem je pomoci nové i zaběhnuté firmě prorazit ve vodách online podnikání. Baví mě to. Již patnáctým rokem.

V čem jsem dobrý a s čím vám pomůžu:

  • Příprava nového e-shopu nebo redesign stávajícího řešení – výběr vhodné webové nebo e-shopové platformy, výběrové řízení na dodavatele řešení, příprava rozpočtů, pomoc s definováním cílů a očekávání od projektu, pomoc s realizací předimplementační analýzy pro vývojářské firmy.
  • Strategie a rozvoj – vize, strategie a plán online projektu, finanční plánování, vyhodnocení klíčových ukazatelů výkonnosti, optimalizace interních procesů při provozování e-shopů.
  • Online marketing – navrhnu a efektivně propojím online marketingové kanály do jednoho fungujícího ekosystému. Naplánuji cíle, rozpočet a způsoby vyhodnocení.
  • Zahraniční expanze – poradenství při vstupu e-shopu na zahraniční trh.
  • SEO konzultace – pomůžu vám zvýšit viditelnost a dohledatelnost webu ve vyhledávačích. Provedu analýzu klíčových slov, technickou analýzu, obsahovou analýzu.
  • Inteligentní emailing – realizace a návrh kampaní v inteligentních emailingových nástrojích (preferuji Mailchimp).
  • Analýza a audit – analýza konkurence, e-commerce trhu v ČR i zahraničí, mystery shopping, slabá a silná místa e-shopu nebo webu (UX).
  • Konzultace – jednorázové i dlouhodobé poradenství a nezávislý pohled na vaše online podnikání, nastavené interní procesy a celkový provoz e-shopu.
  • Řízení a dohled online projektu – pomoc s rozdělením projektových kompetencí mezi vás, agenturu a jednotlivé oborové specialisty, řízení jednotlivých specialistů či agentury, dohled nad programátory.

Kontakt

Viktor Malcev

Tel.: 731522431 E-mail: viktor@malcev.cz Www: https://malcev.cz/
Božkovská 2927/1 IČ: 05454492

Názory klientů

Viktor byl součástí e-commerce konzultačního týmu, který jsem měl jako šéf tohoto oddělení na starosti. Oceňoval jsem především jeho vysokou odbornost, s jakou dokázal klientům pomoc ve složitých obchodních nebo marketingových požadavcích, zodpovědný přístup a schopnost dotahovat věci do úspěšného konce. I díky jeho úsilí, se podařilo Acomwaru získat zajímavé klienty české e-commerce.

Ondřej Smékal, Acomware, Provozní ředitel

S Viktorem jsem spolupracoval na rozvoji řešení našeho eShopu v době jeho působení v agentuře Acomware. Po celou dobu naší spolupráce přínašel do projektu nové myšlenky a inovativní změny. Naše společnost se tak postupně z pozice úspěšného lokálního prodejce etablovala v silného hráče v oblasti e-commerce segmentu Voda-Topení-Plyn.

Michael Enge, Topenilevne.cz, CTO

Viktor je profesionál na svém místě. Má široký přehled v e-commerce, zajímavé myšlenky a postupy, které dokážou vytáhnout projekt o několik levelů výš. Kromě odbornosti, musím u něj pozvednout spolehlivost, odpovědnost a pečlivost s kterou přistupuje ke své práci.

Karel Zimmermann, E-commerce manager, DEK Stavebniny

S panem Malcevem jsme spolupracovali během jeho působení ve společnosti Acomware. Jako konzultant neustále přicházel s novými nápady jak náš web posunout, ať se jednalo o SEO, PPC, remarketing, display, či jiné nástroje. Spolupráce to byla vždy příjemná a profesionální a naší firmě přinesla zvýšení relevantní návštěvnosti a díky tomu více kvalitních poptávek.

Martin Koudelka, Jungheinrich ČR, Vedoucí marketingového oddělení

S Viktorem jsem se potkal ještě během jeho působení v agentuře Acomware. Nechodí kolem horké kaše, ví co a jak v online sféře funguje a co má smysl. Není jen teoretickým konzultantem, ale člověkem, který si vše osahal prakticky, a díky tomu jeho doporučení a spolupráce dává jasný smysl. Jako kolega z oboru ho doporučuji.

Jan Soukup, Lenosime.cz, majitel

Viktora jsem poznal při práci na redesignech velkých českých eshopů jako schopného, pečlivého a férového projektového manažera. Nad projekty měl vždy plný přehled, efektivně řídil své kolegy a případné neshody řešil ke konečné spokojenosti obou stran. Kromě projektových schopností bych u Viktora vyzdvihl i jeho znalosti v oboru e-commerce a marketingu, takže dokázal projekty obohatit o další nápady, případně je správně analyzovat a přijít na dosavadní problémy. Bez debat mohu Viktora doporučit a velmi rád si s ním spolupráci zopakuji.

Oldřich Kejík UX designer

Reference

Topenilevne.cz

Branding, Design Thinking, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama
Rok realizace: 2018

Jeden z největších e-shopů v segmentu voda-topení-plyn v Česku. Pomáhal jsem s celkovou online strategií, primárně s důrazem na výkonnostní propagaci v Skliku, AdWords a Zbožových porovnávačích. Zpracovával jsem analýzu konkurence a společně jsme pracovali i na změně firemního e-shopu s cílem zvýšit konverzní poměr.

JRC

Branding, Design Thinking, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama
Rok realizace: 2017

Prodejce her a konzolí. Byl jsem vedoucí projektového týmu, který měl na starosti realizaci nového e-shopu. Koordinace celého procesu od přípravy po spuštění. Dále jsem vypracovával následnou online strategii s cílem dosáhnout obchodních cílů stanovených managementem firmy.

Baushop.cz a Stavbaonline.cz

Branding, Design Thinking, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama
Rok realizace: 2018

E-shopy se stavebninami. Cílem bylo zefektivnit vnitrofiremní procesy, zrychlit odbavení objednávek, pomoci s logistickými procesy a snížit cenu za dopravu. Optimalizace nákupního procesu na e-shopu. Příprava a realizace online marketingové strategie.

Jungheinrich ČR

Branding, Design Thinking, Marketing, Online marketing, Produkce a reklama
Rok realizace: 2017

Přední evropská firma v oboru skladovací techniky. Cílem bylo zlepšit výsledky v performance marketingu a dohledatelnost firemní prezentace ve vyhledávačích.

Acomware

Branding, Design Thinking, Marketing, Online marketing, Produkce a reklama
Rok realizace: 2018

Působil jsem téměř 5 let jako seniorní e-commerce konzultant. Měl jsem na starosti střední a velké podniky a pomáhal s plánováním online strategie, stavbou nových e-shopů či webových prezentací.

Kasparek-baby.cz

Branding, Design Thinking, Marketing, Online marketing, Produkce a reklama
Rok realizace: 2017

Spolupráce při redesignu e-shopu a přechodu na nové e-shopové řešení. Současně jsem dohlížel, aby e-shop při této náročné změně ustál vše v pořádku ve vyhledávačích.