MENU

Tomáš Knopp

Grafický design – uživatelská rozhraní (UI) pro mobilní a desktop aplikace, 2D hry pro mobilní zařízení, webové stránky, newslettery, bannery a různé promo akce. Design ikon – kresba ikon všeho druhu. Mám jich za sebou několik desítek tisíc. Logo design – návrh log a drobných tiskovin. Infografiky – informační grafika pro propagační prezentace.

Jsem vizuální návrhář a obléknu vaše projekty do atraktivního kabátu. Navrhnu uživatelská rozhraní (UI) pro webové stránky, mobilní/desktop aplikace a hry. Mám 18 let zkušeností v oboru pro nová média. Spolupracuji s firmami jako SUN Microsystems, Oracle, AVG, MSD IT, Good Data, Seznam, Annonce, FatDux… Pracuji v profesionálním software Adobe. Realizuji jak drobné zakázky, tak dodávky pro větší společnosti.

 

Kontakt

Tomáš Knopp

Tel.: 777 570 818 E-mail: tomas.knopp@gmail.com Www: http://www.visualdesigner.cz
Svobody 363,
Roztoky u Prahy

Názory klientů

Spolupráce s Tomášem je neuvěřitelně snadná a efektivní. Za svoji několikaletou praxi v oboru jsem nepotkala žádného grafického designéra jeho kvalit. Tomáš vyniká svou zodpovědností, citem pro detail, příjemnou dávkou kreativity, proaktivity a rychlým chápáním potřeb klienta. Práce je hotová vždy v termínu, bez zbytečných průtahů, v naprostém souladu s mým zadáním, s minimální potřebou dodatečných úprav. Tomáš je navíc velmi příjemný člověk se smyslem pro humor, který si své kvality drží i ve stresových situacích. To je pocit k nezaplacení.

Jitka Moreira, AVG Technologies CZ, s.r.o.

Reference

AVG PC TuneUp

Ilustrace, Mobilní aplikace, Multimediální prezentace vč. webových stránek

Grafický návrh UI pro desktop aplikaci AVG PC TuneUp.

Clarity aplikace

Ilustrace, Mobilní aplikace, Multimediální prezentace vč. webových stránek

Grafický návrh UI a ikon pro desktop aplikaci Clarity.

iKarel

Ilustrace, Mobilní aplikace, Multimediální prezentace vč. webových stránek

Grafický návrh UI a ilustrace pro mobilní aplikaci iKarel.