MENU

Tomáš Doubravský

Tvorba jednoduchých i složitých webových prezentací, systému a portálů. Architektura softwaru, konzultace webových řešení, tvorba SW na zakázku.

Programování backendu webových systémů v PHP a Python. Programování a úpravy frontendu webových systémů v HTML5, CSS3, JavaScript, … Návrh, testování a implementace webových systémů. Práce na zakázku na živnostenský list.

Kontakt

Tomáš Doubravský

Tel.: 721 837 002 E-mail: doubravskytomas@seznam.cz Www: http://doubrtom.eu
Ústavní 199/15,
Praha - Bohnice, 181 00

Názory klientů

omáš Doubravský byl neodmyslitelnou součástí našeho týmu módních revolucionářů. Připravil nám na míru dokonale fungující systém pro registraci a prodej second-handového zboží od různých prodejců. Na Tomovi si nesmírně cením jeho schopnosti celkově uchopit problém, který před ním stojí. Tom totiž odvedl nejen skvělou programátorskou práci, ale dokázal i pochopit a plně se ztotožnit s cílem projektu ÝBRKÝBL. Jeho práce nekončila jen u kódu, jak tomu často bohužel u programátorů bývá. Právě tento přesah byl velkým plusem.

Filip Šašek, filip.sasek@gmail.com, tel 725 969 980

Tomáš Doubravský pro nás tvořil webové stránky našeho sportovního klubu a stránky pro sportovní akci "Sportujeme s královnou sportu", kterou jsme pořádali v rámci projektu "Praha hlavní město sportu 2016". Nyní pro nás vyvíjí docházkový systém pro sledování docházky, tréninků, závodů a dalších údajů členské základny. Tomáš splnil námi zadané úkoly a zároveň do projektu vnesl vlastní nápady a praktická vylepšení. Veškeré naše požadavky na úpravy s námi diskutoval a následně realizoval. Jednání s Tomášem je velmi vstřícné a zodpovědně řeší aktuální úkoly (problémy) kdykoli je potřeba.

a SK ZŠ Jeseniova Weberová Jaroslava, místopředseda SK, sport@zsjeseniova.cz, 607 853 603

omáš Doubravský s námi spolupracoval několik let jako přínosný člen backend týmu s přesahem do frontendu. Realizoval s námi velké i malé projekty pro naše zákazníky a všech úkolů se ujmul s plným nasazením. Velmi si ceníme jeho schopností vypořádat se se zadaným úkolem, ať už se jednalo o programování backendu, code review v PHP, kódování HTML templatů, či stylování a nastavování WordPress prezentací. Odvedená práce byla vždy kvalitní a vedla jak k naší spokojenosti, tak ke spokojenosti našich klientů.

Lukáš Janda, lukas.janda@improvisio.cz, tel 775 677 101

Reference

Docházkový systém pro sportovní klub Jeseniova

Mobilní aplikace, Multimediální prezentace vč. webových stránek

Docházkový systém pro sportovní klub Jeseniova. Funkcionalita: – Správa tréninků, docházky, sportovních testů (vícebojů) – Profily sportovců – Zobrazení výsledů na atletických závodech – Seznam her pro tréninky – Podpora mobilního zobrazení – … Moje práce: Kompletní tvorba celého systému. Klient: SK Jeseniova URL: Zatím dostupná jen testovací varianta (Ve vývoji) – ZDE

DOX – Kde domov můj?

Mobilní aplikace, Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: DOX – Kde domov můj?

DOX – Kde domov můj? Mikro projekt pro galerii novodobého umění (DOX). Stránka s výzvou pro umělce z celé české republiky pro zlepšení svého okolí. Funkcionalita: – Frontend — Informativní stránky — Přehled přihlášených umělců a jejich výtvorů. Seznam výherců. — Formulář pro přihlášení – Backend — Přehled přihlášených uměleckých děl a možnost úpravy údajů — Rozhraní pro výběr nejlepších umělců — Schvalování uměleckých výtvorů. Moje práce: Kompletní tvorba celých stránek (frontend i backend) Klient: Improvisio s.r.o. URL: http://kdedomovmuj.dox.cz/cs/uvod

Ýbrkýbl Systém

Mobilní aplikace, Multimediální prezentace vč. webových stránek

Ýbrkýbl Systém pro registraci a prodej second-handového zboží od různých prodejců. Funkcionalita: – Management jednotlivých prodejních akcí. – Registrace zboží + tisk jmenovek na zboží s čárovým kódem. – Prodejní obrazovka a provázáním na čtečku čárových kódů. – … Moje práce: Kompletní tvorba celého systému. Klient: Filip Šašek URL: ybrkybl.cz