MENU

Taste, a.s.

Propojujeme ty nejlepší ingredience, abychom společně s vámi upekli skvělé online řešení pro váš projekt – jsme digitální agentura Taste.
Tvoříme a spravujeme výkonnostní i obsahové kampaně v sítích Google a Seznam i na sociálních sítích Facebook, Instagram, Messenger, Twitter a LinkedIn. Hravě si poradíme také s nákupem prostoru na YouTube nebo návrhem dlouhodobé strategie, která bude naplňovat Vaše byznysové cíle.
Kromě PPC kampaní mezi naše speciality patří i SEO služby, kreativní kampaně, správa sociálních sítí, copywriting, atraktivní grafické vizuály a analýzy nasbíraných dat.

 

Kontakt

Sandra Makovičková Gligić

Tel.: 733120771 E-mail: sandra.gligic@taste.cz Www: https://taste.cz/
Hybernská 1271/32, 110 00 Praha 1 - Nové Město IČ: 06585914 DIČ: CZ06585914

Názory klientů

Proč jste si ke spolupráci vybrali právě Taste?
Agentura TASTE zvítězila ve výběrovém řízení, protože dokázala v relativně krátkém čase připravit kvalitní návrhy konceptů online kampaní na bezpečnostní dveře SAPELI. Z dodaných návrhů bylo zřejmé, že do přípravy zapojila tým interních odborníků, kteří věnovali tématu náležitou pozornost. Zaslaný koncept pak dokázala agentura TASTE obhájit přesvědčivou osobní prezentací, kde opět v širším kruhu odborníků, své návrhy podrobněji vysvětlili. Tímto přístupem převýšila TASTE ostatní agentury, a proto jsme se v SAPELI rozhodli zahájit spolupráci.

Co oceňujete na spolupráci s námi?
Oceňujeme především širokou nabídku „novodobých řemesel“ pro digitální marketing v 21. století, kterou nám agentura TASTE nabízí. Dále pak vstřícnost, pečlivost, dobrou komunikaci a zájem o detailní pochopení fungování firmy a jejího vztahu k zákazníkům a obchodním partnerům. S takovým přístupem je možné navázat dlouhodobou spolupráci, kterou v SAPELI preferujeme.

Co je pro Vás na naší spolupráci nejpřínosnější?
Agentura TASTE má díky svým 4 divizím velmi široký záběr služeb. Už nemusíme trávit spoustu času na koordinaci a předávání podkladů z kreativní agentury do grafického studia a u dalších poptávat media plány a copy. Díky tomu pak máme více času na přípravu kvalitního zadání a víme, že v TASTE už budou sami vědět, jaké výstupy a v jakém rozsahu potřebujeme a dokáží si to sami interně vykomunikovat.

Ing. Marek Sedlák, Obchodní ředitel

Z dôvodu dlhodobej spolupráce a spokojnosti so spoločnosťou Taste, sme sa rozhodli všetky naše značky mať práve pod ich hlavičkou. Od januára si tak teda okrem Borotalco a Rio Mare vzali na starosti aj značku Chilly Intima, ktorá je na komunikáciu vo všeobecnosti veľmi ťažká, ale aj napriek tomu, ich tým špecialistov pripravuje vynikajúcu online komunikáciu.
Nejedná sa len o profesionálny prístup ale takisto aj snahu, vždy všetko v čo najkratšom čase vyriešiť k najväčšej spokojnosti klienta. A ich proklientský prístup je naozaj na vysokej úrovni.

Barbora Nováková, Product manager

Reference

Realizace korporátní identity pro klienta Ellissi

Branding, Marketing, Online marketing
Rok realizace: 2018

Příprava kreativního konceptu pro klienta Pietro Filipi

Branding, Marketing, Online marketing
Rok realizace: 2018

Ilustrace pro klienta Pfizer a dm drogerie

Fotografie, Ilustrace, Marketing, Online marketing
Rok realizace: 2019

Online marketing pro Dobrý start

Fotografie, Ilustrace, Marketing, Online marketing
Rok realizace: 2019