MENU

Studio Protein

Digitální grafické studio. Vytváříme značky a jejich loga, weby, obaly a prezentace. Líbí se nám dodávat sebevědomí vašim značkám. Moc by to ale nefungovalo, kdybychom pracovali jen se samotnou grafickou formou. Naši zákazníci také často oceňují, že jejich obchodní argumenty umíme formulovat lépe, než oni sami. Používáme k tomu naši metodu OBSAH+FORMA. Jsme úplně nové digitální grafické studio se zkušenostmi od roku 2003. Vysvětlení najdete na našem webu. Naši klienti prodávají po celé Evropě i USA. My pro ně pracujeme v Kladně. Přednášíme, publikujeme a jsme zakládající členové Unie grafického designu.

Kontakt

Ing. Zdeněk Sládek

Tel.: +420 603 323 436 E-mail: zdenek@studioprotein.cz Www: https://www.studioprotein.cz
Studio Protein, s.r.o., Váňova 3180, 272 01 Kladno IČ: 27876578 DIČ: CZ27876578

Názory klientů

Tahle spolupráce klapla na první dobrou,
ani jsme nechtěli vidět víc.

Lukáš Nový, generální manažer BAG INTERNATIONAL

Nová loga vyvolávají různé reakce.
Logo Klubu přijali naši zákazníci velmi pozitivně.

Jan Krátký, manažer Plzeňského Prazdroje

Nové obaly nám pomohly začít prodávat na nových místech.
Otevřely se nám nové možnosti.

Romana Petráčková, vedení rodinné firmy Petráčkovy hořické trubičky

Design nám pomáhá rozvíjet obchod.
Jsme vidět a je to vidět i v číslech.

Zbyněk Karas, obchodní ředitel Destro

Reference

Tack

Branding, Design Thinking, Marketing
Rok realizace: 2017

Patří mezi bramborové snacky, v Tacku je ale přes 16 % cizrny. Je tam proto také hodně vlákniny. Je to pořád snack, těžko o něm mluvit jako o zdravé potravině. Do oblíbené nezdravé uličky v supermarketu ale přináší změnu k lepšímu. Tack jsme vytvořili od základu. Slyšíte v názvu to křupnutí? Inspiraci pro obal jsme našli v uličce s proteinovými výrobky.

Destro

Animace, Branding, Design Thinking, Fotografie, Hudba, zvuk a video, Ilustrace, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Produkce a reklama, Public Relations
Rok realizace: od 2004 po současnost

V Destru vidí užitek v materiálu, který jiní považují za odpad. Třeba z vysokopecní strusky vyrobí kamenivo, beton, betonovou stavebnici Stablo a ještě z ní vyseparují železo pro další využití. Pro ocelárny pak zabezpečí celý cyklus stavebních a odpadních materiálů. Ačkoli samy krásu nepobraly, produkty Destro stojí na začátku vzniku krásných věcí a staveb.

Klub klíčových zákazníků

Branding, Design Thinking

Plzeňský Prazdroj pečuje o mnoho pokladů. Především o samotný plzeňský ležák, který založil svou kategorii. Klub klíčových zákazníků je místo, kde se ze zákazníků Plzeňského Prazdroje, hospodských a restauratérů stávají hosté. Zde o ně pivovar pečuje. Vytvořili jsme vizuální prostředí, kde se zákazníci Prazdroje mohou cítit opečovávaní.

Studio Protein menu Petráčkovy hořické trubičky

Branding, Design Thinking, Fotografie, Marketing
Rok realizace: od 2013 po současnost

Hořické trubičky mají bohatou historii a evropské razítko k tomu. Jenže to není k jídlu. Hořické trubičky především znamenitě chutnají. Když jsme to zviditelnili, slavili jsme úspěch. A tak Petráčkovy hořické trubičky už nenajdete jen v Makru a u regionálních distributorů. Nově jsou k dostání také v Tescu, v prodejnách Žabka i na jiných místech.