MENU

Story TLRS s. r. o.

V rámci svých služeb nabízíme social media, digitální kampaně, branding, kreativu, audiovizuální produkci, branding, výkonnostní marketing, web a product development. Mezi naše klienty patří například ČSOB, Karlova Univerzita, Pražské náplavky, Reebok, Sazka a další.

Story TLRS je pražská full-service digitální agentura hledající funkční řešení kombinací kreativy a moderních technologií. Umíme klientům naslouchat a dodat řešení na míru, tak aby odpovídalo jejich představám. Našim cílem je nastavit strategii, efektivně produkovat a dlouhodobě optimalizovat.

Kontakt

Nikol Dufková

Tel.: 721 407 457 E-mail: nikol@storytlrs.cz Www: http://www.storytlrs.cz
Heleny Malířové 285/2,
Praha 6 - 160 00

Reference

Pražské Náplavky

Branding, Fotografie, Hudba, zvuk a video, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Produkce a reklama, Průmyslový design

Pražské Náplavky – vizuální identita, správa sociálních sítí, foto a vieo produkce, event Vytvořili jsme jednoduchou, ale zároveň komplexní identitu pro online a offline komunikaci. Zároveň s tím jsme vybudovali online portál prazskenaplavky.cz, který propaguje události na náplavce a zjednodušuje komunikaci mezi městským úřadem a lidmi, kteří si na náplavkách chtějí pronajmou prostor pro prodej. Také se staráme o veškeré profily sociálních médií a tvorbu jejich obsahu.
Facebook
Instagram
Pro klienta zároveň pořádáme eventy pro širokou veřejnost pod názvem Naše náplavka.

ČSOB - kampaň

Fotografie, Hudba, zvuk a video, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Produkce a reklama

ČSOB – kampaň, personalizované interaktivní video
Klientovým požadavkem bylo otestovat inovativní model interaktivního personalizovaného videa prostřednictvím mailingové kampaně. Unikátně řešená mailingová kampaň si slibuje díky personalizaci několikanásobně větší počet konverzí, než bývá u běžných kampaní. Náš tým zajistil veškerou realizaci včetně video a foto produkce.

 

 

Reebok CZ

Fotografie, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Produkce a reklama, Public Relations

Reebok CZ – správa sociálních sítí, PR, foto a video produkce
Staráme se o management lokálního Facebook a Instagramu značky Reebok. Mezi naši práci patří lokalizace globální aktivity značky, vytváření kreativního obsahu, community management i správa reklam. Podílíme se také na realizace Reebok Run Crew akcí, kde zároveň zajišťujeme PR a online podporu. FacebookInstagram