MENU

Softmedia.cz

Tvorba webů, správa a provoz webových prezentací na platformě WordPress.
Poskytujeme (nejen k webům z naší výroby) rozšíření, správu a servis webů na WordPressu. Skvělá technická podpora ochotně vyřeší Vaše požadavky. Na rozdíl od běžných tvůrců webů a webhostingů řešíme kompletní provoz a problémy s webem za Vás.
WordPress weby běží to na našich serverech a tak máme kompletní práva a přístupy ke konfiguračním souborům serveru a nejsme tak závislí na jiném subjektu. Proto webhosting k této správě poskytujeme zdarma, včetně bezvýpadkové migrace webu i emailů.
Cílem je to, že se o WordPress nemusíte starat, máte jistotu, že web vydrží a můžete se na nás obrátit při rozšíření webu, či konzultaci.
Co patří mezi naše nejčastější činnosti
 • Webové formuláře pro firmy a živnostníky
 • Responzivní e-shopy spíše užšího sortimentu
 • Katalogy a objednávkové systémy
 • Programování a zprovoznění pluginů a modulů
 • Napojením platebních bran
 • Import export dat
 • Analýzy použitelnosti
 • Zálohování a aktualizace systémů
 • Ruční procházení webu
 • Vlídná technická podpora k vašim službám
 • Servis a správa webů a eshopoů
 • Oprava webů na WordPressu
 • Technická ruka pro Vaše marketingové specialisty

Kontakt

Jan Vlasák

Tel.: 773381002 E-mail: info@softmedia.cz Www: https://softmedia.cz/
Klumparova 1276/10 IČ: 88804437

Názory klientů

Pan Vlasák nám spravuje web cca 2 roky. Jsme moc rádi, že jsme si ho našli. Vždy je na příjmu, pracuje rychle, bezchybně, navíc je superochotný a milý. Často za nás řeší věci, které by ani nemusel, a udělá to vždy s profesionální samozřejmostí. Kdyby všichni pracovali jako on, život by byl krásnej. Máme několik webů, ale NIKDY JSME URČITĚ NEMĚLI LEPŠÍHO WEBMASTERA! Děkujeme!

Ing. Zdeňka Makaloušová

Dobrý den pane Vlasáku, s naší spoluprací jsem naprosto spokojena, vše jste vždy neprodleně vyřešil a já se o to nemusela starat. Taky odpovíte hned, že jste požadavek obdržel a já vím, že můj mejl někam nezapadl. A to je pro mne důležité. Kdyby se mě někdo ptal na kontakt vždy Vás ráda doporučím. Děkuji

Eliška Valdová

Se společností Softmedia spolupracujeme už téměř rok. Přesvědčili nás svým poctivým přístupem, výbornou komunikací i snahou o co nejrychlejší reakci na všechny naše potřeby a požadavky. V současné době společně pracujeme na nové podobě našich webových stránek a znovu přišli s velmi zajímavými a věcnými podněty, takže se už nemůžeme dočkat, až budou stránky hotové.

Zdeněk Jakubínský

S Vašimi službami jsem velmi spokojena. Zejména s rychlostí, se kterou reagujete na maily a veškeré prosby, které mám. Jsem moc ráda, že jsem na Vás dostala kontakt. Jste profík ?

Radka Černá

Pan Vlasák převzal správu našeho webu a –shopu www.neobotanics.cz. Pokud nastal na webu technický problém, vyřešil ho vždy velmi rychle a k naší spokojenosti. Využíváme společnost Softmedia i pro konzultace v oblasti rozvíjení webu a elektronických služeb a ceníme si rad a názorů. Přístup i komunikace je perfektní, přátelský přístup a absolutní profesionalita. Děkuji

Alena Kalašová

Skvělá spolupráce, profesionální přístup a individuální poradenství na míru. Oceňuji i rychlé řešení problémů. Neměnila bych ?

Eva Potočiarová

Reference

Aikido Praha Vinohrady

Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2019

Vytvořili jsme systém na rozvrhy, semináře a přihlašování do nich a také vše funguje v češtině i v angličtině.

JR Farm – krmiva z farmy

Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2020

Design byl vytvořen s ohledem na charakter sortimentu, který je určen malým zvířatům a pochází z rodinné farmy. Abychom zajistili aktuálnost produktů v tomto katalogu, každý den probíhá automatická synchronizace s mateřským e-shopem.

YESCHiPS – křupavé lupínky

Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2019

Měli jsme tu čest vytvořit webovou prezentaci v češtině a polštině.

Země Keltů

Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2018

Zastřešující stránky všech aktivit pro občanské sdružení okolo keltského archeoparku, expozic, festivalů, aktivit apod.

Drátěné modely
Grafika webu – webdesign
Kódování šablony na míru

Jakoka.cz – hedvábné šaty

Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2019

Paní Jana Koděra Kalinová ručně zpracovává a maluje hedvábné šaty, halenky, tuniky a vše možné. Vše je z pravého hedvábí. Dělali jsme jí e-shop a také logo.

České důchody – online magazín

Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2019

České důchody jsou novým online magazínem. Dbá se proto při tvorbě webu hlavně na správné zobrazování reklam, čtivost webu a hlavně rychlost načítání webových stránek. Vytvořili jsme mnoho funkcí na míru, přesně dle přání klienta.

Holodeck – Virtuální realita

Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2019

Odvaha darovat – sbírka nadace Společně pro děti

Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2019

Vybírají konkrétní příběhy dětí, které se podpoří a vy sami můžete zafinancovat konkrétní předměty, či potřeby dětem. Např sešity do školy pro Aničku apod. Také probíhá vždy jeden větší sbírkový projekt. Vše jede na WordPressu a platformě WooCommerce, která si žádala mnoho úprav na míru.