MENU

SmartEmailing

SmartEmailing

SmartEmailing je uživatelsky jednoduchá, technicky vyspělá aplikace, která vám umožní nejen odesílání e-mailových kampaní, ale i tvorbu šablon, sbírání kontaktů z webu nebo tvorbu automatizovaných e-mailů. V přehledných statistikách zjistíte, kdo čte a kliká na vaše e-maily. K dispozici je vám profesionální tým zákaznické podpory, který vám pomůže se vším potřebným.

E-mailový marketing dosahuje dlouhodobě nejlepších výsledků jako kanál pro získávání nových zákazníků, udržení a rozvoj vztahů s těmi stávajícími. SmartEmailing vám tak nabízí nejen stabilní řešení pro rozesílání e-mailů, ale i inteligentní platformu pro sběr kontaktů na zákazníky, odeslání kampaní dle připravených šablon i možnosti automatizovaného e-mailingu a SMS rozesílky.

Náš nástroj si zamilovalo více než 4500 firem a podnikatelů.

FUNKCE PRO MODERNÍ E-MAILING

 • Webové formuláře
 • Responzivní e-mailové šablony
 • Segmentace
 • Personalizace
 • Automatizace
 • Přání k svátku
 • A/B testování
 • Vysoká doručitelnost
 • Přehledné statistiky
 • API a jednoduchá integrace
 • Odhlašovací odkazy v souladu s legislativou
 • Posílání SMS

Kontakt

Netroufalky 797/5 IČ: 29210372 DIČ: CZ29210372

Názory klientů

"Vřele vám doporučuji používat SmartEmailing, který u nás prošel opravdu drsným výběrovým řízením včetně porovnání s velmi známými korporátními řešeními. V poměru cena výkon vyhráli a všechny naše požadavky navíc nejsou pro lidi ve SmartEmailingu problémem, ale naopak výzvou."

David Krištof, ESET

"Spolupráci si velmi chválím, protože je to milá parta lidí, která se snaží vždy vyjít maximálně zákazníkovi vstříc. Připravili pro nás řešení zcela na klíč, od grafického zpracování šablony e-mailů až po novou funkci tzv. landing pages, díky kterým se k obsahu sdělení dostane kdokoliv z jakéhokoliv zařízení, bez nutnosti být připojen na firemní intranet."

Mgr. Jakub Hofmann MBA, Wüstenrot

"Se SmartEmailingem se nám spolupracuje fantasticky, řeší veškeré naše individuální požadavky a my jsme pak schopní lépe se přizpůsobit našim klientům."

Daniel Kotlaba, Wunderman

"Práce se SmartEmailingem je snadná, rychlá a spolehlivá a náš e-mail marketing jsme posunuli o několik pater výš. Máme přehled o tom, kdo si naši zprávu přečetl a kolikrát. Víme, kdo a z jakých důvodů ji nedostal."

Tomáš Dominec, vino.cz

"Řešili jsme kvalitní komunikaci s externími partnery a nárůst prodejních aktivit, a díky SmartEmailingu jsme obě tyto oblasti kvalitně vyřešili. Noví klienti dostávají také automatickou kampaň, díky které jsme snížili počet odbavovaných telefonátů a dotazů."

Radovan Ivánek, Diners Club INTERNATIONAL

"SmartEmailing je pro nás ideální řešení elektronické komunikace se zákazníky. Velmi oceňujeme uživatelsky jednoduchý systém, propracované statistiky a funkční správu kontaktů. Všem vřele doporučujeme!"

Přemysl Zedek, delikatesy-shop.cz

Reference

Webové formuláře

Online marketing

Připravili jsme pro vás webové formuláře v podobě, ve které je snadno vložíte na své stránky. Vytvořit můžete klasické formuláře, vyjížděcí formuláře i variantu pop-up oken.

Segmentace a skórování kontaktů

Vytvářet můžete neomezené množství seznamů a segmentů. Kontakty lze třídit a segmentovat podle desítek libovolných kritérií: na muže a ženy, podle otevírání kampaní, délky zařazení v seznamu, celkové aktivity nebo třeba velikosti bot. (Pokud ji znáte.)

SmartEditor a responzivní šablony

Se SmartEditorem dokáže kampaň sestavit profi marketér i začátečník. (Pokud jste zastánci HTML tvorby e-mailů, můžete využívat náš klasický editor.)

Náš katalog šablon umožňuje využít předpřipravené šablony e-mailů, které je možné upravovat a plně je přizpůsobit vaší značce. Všechny šablony jsou responzivní a přizpůsobí se zobrazení na PC a mobilních zařízeních. Možné je vytvořit i speciální šablonu dle vaší firemní identity.

Automatizace a skripty

Díky chytrým SmartKampaním můžete nastavit odesílání kampaně individuálně tak, že se odešle každému kontaktu jindy, například v takovou dobu, kdy e-maily nejčastěji čte.

Statistiky, které vás posunou dál

V přehledných statistikách uvidíte, kdo a kdy otevírá vaše e-maily, které prvky jsou zajímavé a získaly nejvíce prokliků a naopak, na co vaše publikum nereaguje. Sledujeme také aktivitu SmartKampaní, webových formulářů i seznamů. Značkujeme odkazy pro Google Analytics.