MENU

SCi-LiNE / Leoš Kopecký

Kreativní mediální produkce – texty, články, grafika, fotografie, audia, videa – vytvoříme či zajistíme u osvědčených partnerů vč. zahraniční verzí.

Tvoříme texty, články, grafiku, audio, videa. Máme dobré odborné předpoklady pro studium a zpracování témat a jsme kreativní. Pro zveřejňování používáme vybraná veřejná média, ke kterým připojujeme vlastní média, sociální sítě a partnerská či nezávislá média. Máme mnohaleté zkušenosti s reklamou a komunikací, dlouhodobě se věnujeme propagaci vědy, výzkumu a inovací. Umíme oslovit laickou veřejnost, odborníky i business partnery. V zahraničí vytváříme mediální podporu pro české produkty prezentované na veletrzích a konferencích – zkušenosti máme zejména s Německem, U.K., ale i s Afrikou – Nigérie. Jsme specialisty na kreativní produkci, spolupracujeme s osvědčenými partnery, zajišťujeme efektivní komunikaci podle zadání.

Kontakt

Leoš Kopecký

Tel.: +420 606 613 938 E-mail: redakce@sci-line.cz Www: http://www.sci-line.cz
Za Poštou 1036,
Dobříš

Reference

Speciál Technického týdeníku - nanotechnologie 6 stran

Fotografie, Produkce a reklama

Pravidelná strana o nanotechnologiích v Technickém týdeníku – vydavatel Business media, autoři: Leoš Kopecký, Stanislav Mihulka, foto Sci-line.

Monitoring mediálních výstupů

Fotografie, Produkce a reklama

Vytváření mediálních výstupů a podpora prezentace nového produktu ma veletrhu Light+Building 2018 ve Frankfurtu.

Oblast fotoniky

Fotografie, Produkce a reklama

Oblast fotoniky, optoelektroniky a laserů – zde konkrétně práce pro laserové centrum HiLASE – vytváření rozhovorů, textů prezentací, spolupráce na propagaci aktivit centra. Ukázka – článek v Technickém týdeníku o českých firmách na veletrhu Laser World od Photonics v Mnichově.