MENU

S2 STUDIO s.r.o.

S2 STUDIO s.r.o. je kreativní studio, které funguje od roku 2003 a specializuje se na tvorbu webových stránek, e-shopů, marketingových strategií, online marketing, tvorbu grafiky, multimediálních prezentací, branding a další činnosti v oblasti webdesignu, grafiky a reklamy.

Pod jednou střechou poskytujeme komplexní servis pro online podnikání. Váš online projekt zanalyzujeme, vyhodnotíme slabé a silné stránky, navrhneme vhodná řešení a cesty ke stanoveným cílům, následně jsme schopni celý proces uvést do života a nadále být vaším spolehlivým a dlouhodobým partnerem.

Každý zákazník a každý projekt je individuální a specifický, stejně jako doba, ve které přichází na trh. Neexistuje universální řešení problému. Co je pro jednoho nejlepší strategií, může pro druhého znamenat pouze utracené finance a nulový výsledek.

Vždy se snažíme proniknout do problematiky projektu, pochopit cíle a motivy zákazníka. Následně provedeme analýzu trhu, konkurence, cílové skupiny a teprve poté můžeme odpovědně navrhnout kreativní a funkční řešení propagace značky, služby, produktu…

Jiná musí být strategie při budování brandu, jiná při jednorázovém eventu. Specializujeme se na komplexní servis od návrhu až po realizaci tak, aby mohl klient vše vyřešit pod jednou střechou, rychle a efektivně.

Potřebujete znát pouze cíle, cesty k nim postavíme v S2 STUDIU.

Kontakt

Igor Mahal

Tel.: 777299704 E-mail: igor.mahal@s2studio.cz Www: https://www.s2studio.cz
Zavadilka 2620, 370 05 České Budějovice IČ: 28157516 DIČ: CZ28157516

Názory klientů

"Spolupráce s týmem S2 STUDIA je pro skupinu NEXTCLINICS mimořádně přínosná. Jde o velmi spolehlivého partnera, který nám zajišťuje řadu klíčových služeb. Podílí se na zavádění nových značek, pro naše dílčí projekty vytváří novou korporátní identitu, navrhuje grafiku, dohlíží na výrobu prezentačních a reklamních materiálů, branding jednotlivých klinik a laboratoří, vytváří weby a aplikace, nebo spravuje sociální sítě. Velmi cenné jsou pro nás také poskytované odborné analýzy a konzultace. I bez vlastního marketingového týmu dokážeme díky S2 STUDIU efektivně fungovat, rychle růst a přitom uspořit mnoho času, a tedy i nákladů,"

Miroslav Herden, CEO a spoluzakladatel skupiny NEXTCLINICS

"S S2 STUDIEM děláme již několik let. Studio nám dělalo weby, spravuje sociální sítě, píše tematické články, zajišťuje grafické práce a výroby tištěných materiálů, polepy aut nebo připravuje podklady a prezentace na veletrzích. Dělali pro nás také prezentační videa, podíleli se na návrhu veletržní expozice nebo vytvářeli nám 3D vizualizace projektových domů, které prodáváme. Ve studiu jsou vždy velmi ochotní a práci odvádějí na jedničku, jsme velmi spokojeni a určitě jejich služby můžeme doporučit,"

Petr Podlaha, jedantel spol. Alfahaus

"S S2 STUDIEM spolupracujeme zhruba 2 roky, úspěšně jsme společně realizovali několik projektů v ČR i v zahraničí. Pro studio zajišťujeme tvorbu prezentačních video spotů nebo videí pro velkoplošné LED obrazovky, S2 STUDIO pro nás realizuje grafické práce, navrhuje marketingové strategie nebo poskytuje služby v oblasti online marketingu. Tým S2 STUDIA je velmi empatický a vstřícný, proto jej můžeme rozhodně doporučit,"

Martin Boška, majitel studia Promovie.cz

"Spolupráce se spol. S2 STUDIO s.r.o. byla na výbornou. Naší spojkou u nich byl přímo Igor Mahal, který se nám postaral o kompletní zajištění technického prostředí pro naše online kurzy mesicniceonline.cz. Sice za sebou máme třicetiletou praxi v oboru celostního vzdělávání, ale online svět je pro nás novinkou, proto jsme vděčni za odbornou pomoc, které se nám dostalo. Konzultace probíhaly také při výběru ideálního řešení pro náš druhý projekt, kterým je e-shop pro české feng shui Tvorimesrdcem.cz. Dali jsme na rady a využili nabídnuté pomoci ze strany S2 STUDIA,"

Alena Kučerová, online kurzy mesicniceonline.cz e-shop tvorimesrdcem.cz

Reference

Webová prezentace Madeta.cz

Branding, Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2019

Zrealizovat kompletně novou rodinu firemních webů! To byla výzva, kterou jsme dostali od skupiny MADETA a.s., největšího zpracovatele mléka v ČR. Tuto výzvu jsme přijali a po domluvě s klientem začali postupný redesign jednotlivých webů a nasazování jednotlivých webů na náš redakční systém na míru. Prvním projektem, do kterého jsme se pustili, byl hlavní prezentační web skupiny. Navrhli jsme nový konept webu madeta.cz a připravili jeho kompletní redesign. Původní stránky obsahovaly velké množství informací a měly značně členitou strukturu, což výrazně zhoršovalo přehlednost webu.

Grafické práce, weby, online marketing, videa pro spol. Alfahaus

Branding, Design Thinking, Fotografie, Hudba, zvuk a video, Ilustrace, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama, Public Relations
Rok realizace: 2007-2020

Firmě ALFAHAUS poskytujeme kompletní grafické služby, výrobu reklamy, strategické poradenství, vyrábíme videa, podíleli jsme se také na návrzích portfolia projektových domů, včetně 3D vizualizací, nebo na návrhu veletržní expozice. Pro ALFAHAUS také dlouhodobě zajišťujeme péči o SEO, linkbuilding a online reklamní kampaně.

Web s e-shopem pro spol. VYKOV STEEL

Branding, Ilustrace, Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2019

Pro jihočeskou společnost VYKOV STEEL s.r.o., která se zabývá prodejem hutního materiálu a provozuje 3 sklady, jsme navrhli a vytvořili nový web s e-shopem. Responzivní e-shop je napojen na externí systém Pohoda, obsahuje informace o skladové dostupnostikonfigurátor cen nebo konfigurátor dopravy. E-shop nabízí správu uživatelů a oprávnění, historii objednávek, plně administrovatelný katalog produktůdynamický nákupní košík, filtry, fulltextové vyhledávání a další užitečné funkce a moduly.

Online marketing, strategické poradenství, zajištění expozice pro spol. GASTRO PRODUCTION

Branding, Hudba, zvuk a video, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama, Public Relations, Zábavní software a 3D aplikace
Rok realizace: 2019

Pro firmu Gastro Production dlouhodobě zajišťujeme služby v oblasti online marketingu a strategického poradenství. Postupně jsme tuto spolupráci rozšířili o další činnosti.

V roce 2019 se klient rozhodl zúčastnit se mezinárodního gastronomického veletrhu HOST v italském Miláně. U této příležitosti jsme pro klienta realizovali návrh veletržní expozice, grafické práce, online marketing, zajištění velkoplošných LED obrazovek, výrobu reklamních předmětů, tvorbu videí a animací a řadu dalších souvisejících služeb, které jsme pro klienta následně zrealizovali.

Weby, e-shopy, grafické práce, online marketing pro spol. MACH MOTORS

Branding, Ilustrace, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama
Rok realizace: 2009-2020

Firmě MACH MOTORS, která se zabývá prodejem nových i zánovních vozů BMW a vozů dalších luxusních značek, poskytujeme služby v oblasti online marketingu, tvoříme weby a e-shopy nebo připravujeme grafické návrhy tiskovin, bannerů, billboardů atd.

Web s databázemi a uživatelskou sekcí pro Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava

Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2019

Pro Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava jsme vytvořili nový web Emerging Producers, který funguje jako platforma na podporu talentovaných evropských producentů dokumentárních filmů. Responzivní web vytváří prostor pro koprodukce a zprostředkovává kontakt s filmovými profesionály z ČR i ze zahraničí, má vlastní redakční systém, uživatelské sekce, moduly pro automatické generování novineknapojení na externí databáze a další užitečné funkce.