MENU

Reklamní agentura KREJTA

Ahojte my jsme reklamní agentura KREJTA.
Pomáháme klientům zvítězit v online boji proti konkurenci. Pomůžeme vám s Online marketingem, video produkcí, tvorbou webu, eshopu nebo firemního systému, PR, SEO, PPC, marketingem na sociálních sítích, grafikou.
Chcete uspět mezi konkurencí? 
Napište nám a my se za vás popereme.

Kontakt

Zdeno Konečný

Tel.: +420602700906 E-mail: konecny@krejta.cz Www: https://krejta.cz
Veveří 9, Brno, 60200 IČ: 04977297 DIČ: CZ04977297

Názory klientů

Společnost Krejta jsme pozvali do výběrového řízení na zpracování webu pro samostatný projekt. Naši důvěru si společnost získala díky okamžitému pochopení zadání, dobrému odhadu, originálním nápadům a velké flexibilitě. Projekt byl dokončen včas, a dokonce s funkcionalitami, které nabízejí něco navíc oproti původnímu zadání.

Barbora Došková, Product Manager DAMEDIS

Pro zavádění produktu IGLA na český trh jsem hledal spolehlivého partnera, který by nám pomohl produkt protlačit na českém trhu. O online marketing firmy jsem se staral zpočátku sám, takže něco málo zkušeností mám. Nejdříve jsem klukům svěřil pár menších úkolů, které zvládli na výbornou. Po této zkušenosti jsem jim svěřil veškeré marketingové aktivity společnosti. Klukům z KREJTY se nejen podařilo splnit naše očekávání, ale dokonce je předčit. Nejen, že se jim podařilo snížit ceny prokliků u PPC reklam, navrhnout facebookové kampaně tak, že doopravdy fungují, ale vůbec jsme nečekali, že nás tak rychle dokážou posunout na přední místa v Google vyhledávání. Závěr je tedy takový, že pokud se udrží nastoupený směr, tak budeme s KREJTOU i nadále spolupracovat.

Josef Košíček, Jednatel Author-Alarm CZ

S KREJTA solutions s.r.o. spolupracujem približne rok (webové stránky) a zatiaľ hodnotím spoluprácu ako veľmi pozitívnu a príjemnú. Technicky a dizajnovo vždy došlo ku spoločnému prepojeniu myšlienok v rámci výsledku, a tak boli riešenia dopracované ku mojej spokojnosti ? Komunikácia je super, zapracovanie požadovaných zmien či noviniek na webe veľmi rýchle a pri nečakaných problémoch/bugoch sa takisto všetko vyriešilo z ich strany promptne. Verím, že to bude takto i naďalej, zatiaľ som veľmi spokojný a ďakujem. Ak by sa ma niekto pýtal, či mu môžem niekoho odporučiť v rámci tejto sféry, s čistým svedomím môžem povedať Krejtu ?

Simon Kopunec, Zakladatel FITCLAN.sk

Pro naši firmu jsem hledal spolehlivého partnera, který měl za úkol nám pomoct v propagaci na internetu. Na základě doporučení od kolegy z podnikání jsem se dostal ke KREJTE. Zpočátku jsem jim svěřil několik menších úkolů. Po tom, co se projevily výsledky, jsem jim svěřil kompletní propagaci. Momentálně spolupracujeme s KREJTOU už víc jak rok. Potkáváme se na pravidelné bázi a řešíme, kde a jak se ještě můžeme posunout a co zlepšit, díky čemu se nám podařilo zdvojnásobit počet poptávek. KREJTU mohu vřele doporučit.

Martin Šenk, Jednatel DAMACOM

S Krejta solutions s.r.o. mám jen skvělé zkušenosti. S firmou spolupracuji již delší dobu a vždy vše dopadlo dle mých představ. Oceňuji především jejich kreativní přístup a nápady na řešení jak technických, tak designových změn a požadavků. Komunikace byla vždy skvělá, změny a veškeré požadavky provádějí ihned a bez zbytečného čekání. Vždy se snaží vyjít vstříc a najít nejlepší možnou cestu k dosažení daného cíle. Díky všem těmto faktorům máme výbornou odezvu na stránky od našich newyorkských klientů. Jsou přehledné, rychlé a fungují skvěle. Spolupráci s Krejta solutions s.r.o můžu jen doporučit, nešlápnete s nimi nikdy vedle. Moc děkuji za spolupráci.

Peter Zahraj, CEO ARTinvest

Na stejné adrese jako společnost Konzulta Brno a.s. sídlí i společnost KREJTA solutions s.r.o., kterou tvoří tým mladých lidí. Po přečtení referencí na stránkách KREJTY, jsme se na ně obrátili s požadavkem redesignu prezentace daňového informačního software TaxEdit. Byla to dobrá volba. Spolupráce se vyznačovala konstruktivním a flexibilním přístupem – od analýzy až po realizaci. A to všechno za dodržení termínů i ceny. Rozhodně mohu doporučit.

RNDr. Miloš Gilánik, Místopředseda představenstva KONZULTA A.S.

Reference

Zavádění produktu IGLA pro český trh

Branding, Hudba, zvuk a video, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama

IGLA je jedinečné zařízení na ochranu vozidla proti krádeži, které v České republice nikdo neznal. Naším úkolem bylo dostat produkt do povědomí zákazníků a zajistit stabilní prodeje tohoto produktu na českém trhu. Využití služeb: Grafika, Tvorba webu, SEO, PPC, Marketing na sociálních sítích, Videoprodukce, práce s texty.

DAMACOM: Meziroční zvýšení konverzí o 251%

Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama

Firma DAMACOM se věnuje montáži zabezpečovacích systémů do domů, firem, bytů a bytových domů. Pan Šenk, jednatel společnosti DAMACOM, nás oslovil s prosbou o přepracování webových stránek a zefektivnění stávající online propagace. Podívejte se, jak se nám to povedlo. Pro projekt jsme využili SEO, webdesign, sociální sítě, PPC, content marketing.

Tvorba Eshopu pro módní značku Not Mode.

Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing
Rok realizace: 2019

Společnost Not Mode se věnuje šití a prodeji pánských a dámských módních kolekcí. Adel Bielena nás kontaktovala s prosbou o tvorbu nového E-shopu, který by jí usnadnil prodej jejich produktů pro zákaznickou klientelu nejen v Čechách a na Slovensku ale po celém světě. Služby: Grafika, Webdesign, Eshop, Práce s texty, marketing.

Marketingová strategie CONSTRUCT

Marketing, Online marketing, Produkce a reklama
Rok realizace: 2019

Návrh a tvorba marketingové kampaně zaměřené na mladé publikum. Grafický design propagace, tvorba brandových facebookových kampaní.

Tvorba identity pro TAXEDIT

Branding, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama

Tvorba vizualní identity pro Daňový informační systém TAXEDIT

Beatt Barbershop

Hudba, zvuk a video, Produkce a reklama
Reklamní videoprodukce pro Beatt barbershop

Aless

Hudba, zvuk a video, Online marketing
Tvorba videoklipu pro spěvačku Aless.

Bystrík Banda

Hudba, zvuk a video, Produkce a reklama
Videoklip k písničce Zrno