MENU

Prototypum s.r.o.

Zabýváme se následujícími činnostmi:

    • Průmyslový design
    • Mobilita
    • Prototypování
    • Konzultace

Více informací je uvedeno na našich webových stránkách nebo níže v zaměření společnosti.

PRŮMYSLOVÝ DESIGN U těch nejlepší produktů je vždy v rovnováze jejich funkce, estetika, kvalita zpracování i optimální výrobní proces. Klademe důraz na harmonické spojení všech těchto aspektů, aby byl spokojený zadavatel i každodenní uživatelé. MOBILITA Máme jasnou vizi, jak by měla vypadat budoucnost mobility a pracujeme na ní s odborníky naší největší automobilky. Vytváříme nové koncepty udržitelné dopravy, přinášíme inovace a chytrá řešení, která pomáhají řidičům po celém světě. PROTOTYPOVÁNÍ Každý den v našem studiu využíváme nespočet prototypovacích technik, které usnadňují vývoj nového produktu. Umíme tyto technologie efektivně použít v praxi a s našimi partnery se o nabyté znalosti rádi dělíme. KONZULTACE Chcete zjistit, zda je váš nápad života schopný? Potřebujete poradit s materiálem na prototyp nebo sériovou výrobou? Žádná otázka není zbytečná a naše zkušenosti vám mohou ušetřit spoustu starostí i peněz.

Kontakt

Ing. Jan Malina

Tel.: +420 775 660 090 E-mail: jan.malina@prototypum.cz Www: http://prototypum.cz
U Panelárny 136,
Buštěhrad - 273 43

Reference

Autonomní robotický taxík

Průmyslový design, Řemesla

Autonomní robotický taxík od PROTOTYPUM je naší vizí o příjemnějším a efektivnějším cestování. Každý den vám pomůže ušetřit čas, zjednoduší cestování i život. Odpočiňte si v něm, pracujte, sjednejte schůzku nebo vyrazte s přáteli na výlet. Tahle budoucnost není tak daleko a váš taxík bude připravený vás dovézt kamkoli.

Malý volnočasový elektrický člun Keelcraft

Průmyslový design, Řemesla

Malý volnočasový elektrický člun Keelcraft, který pohodlně pojme posádku 4-5 pasažérů. Jeho vlastnosti oceníte především při brázdění řek, jezer či mořských pobřežních vod. Konstrukce vychází z klasické mahagonové lodě typu barrel-back, interiér je kvalitně řemeslně zpracovaný s důrazem na provedení detailů. Tento ekologický člun pohání moderní elektrický motor o výkonu 60 kW.

Nejbezpečnější hardwarová peněženka

Průmyslový design, Řemesla

Nejbezpečnější hardwarová peněženka na kryptoměny na světě si zaslouží kvalitní obal. Naše cesta začala od první skici, přes CAD modelování, prototypování náhradní technologií až k prototypování v silikonu a přípravám pro finální sériovou výrobu.