MENU

Proboston Creative

Jsme full-servisová reklamní agentura působící na trhu přes 10 let. Na produkt či službu se díváme z různých úhlů a věříme, že základem úspěšné marketingové komunikace je dokonalé pochopení podstaty problému. Umíme skloubit nespoutanou kreativu s ráciem a klientům tak navrhovat funkční řešení.

Dokážeme spojit náš kreativní pohled s vašimi business cíli.

 

Kontakt

Emil Beneš

Tel.: 608627101 E-mail: emil.benes@proboston.net Www: https://proboston.net
Plzeňská 1270/97, Košíře, 150 00 Praha 5 IČ: 289 48 904 DIČ: 289 48 904

Reference

T-Mobile

Animace, Branding, Design Thinking, Fotografie, Hudba, zvuk a video, Ilustrace, Marketing, Mobilní aplikace, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama, Zábavní software a 3D aplikace
Rok realizace: 2010-2019

Pro T-Mobile pracujeme již přes 9 let a řešíme digitální komunikaci – od online bannerových kampaní, přes přípravu microsites a emailingů až po veškerý obsah pro digitální instore nosiče (grafiku, idea-making, kódování, vývoj a motion design).

Ukázku video produkce najdete zde:

Datové hody

LEDWALL Agentka 

LEDWALL Nemocnice 1

LEDWALL Papir

LEDWALL Nemocnice 2

Equa bank

Animace, Branding, Fotografie, Hudba, zvuk a video, Ilustrace, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama
Rok realizace: 2016-2019

Pro Equa bank jsme navrhli zcela nový koncept komunikace na téma pohádek. Tento směr si banka drží již čtvrtým rokem. Práce obsahovala kompletní idea making včetně vytvoření strategie, veškeré kreativy a produkčního zajištění /TV spoty, focení, online komunukaci, tiskové materiály, POS nosiče, interní komunikaci a doplňková média jako např. rádio či instore formáty/.

Ukázku video produkce najdete zde:

Equa bank – ukázka videa č. 1

Equa bank – ukázka videa č. 2

Equa bank – ukázka videa č. 3

VLS, s.p.

Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing
Rok realizace: 2015-2019

Pro značku VLS jsme zpracovali kompletní návrh a realizaci nového webu společnosti, který slouží nejen veřejnosti, ale i obchodním partnerům. Nastavený vizuální styl jsme následně aplikovali i do intranetové aplikace a dalších webových řešení klienta. Development zahrnoval i napojení na interní systémy VLS a rozhraní třetích stran.

D.A.S. pojišťovna právní ochrany

Design Thinking, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing
Rok realizace: 2015-2019

Pro D.A.S. dodáváme prezentační web das.cz, který je v online světe digitální vlajkovou lodí celé marketingové kampaně zastřešující D.A.S. pod názvem „Bráníme slušné”. Minulý rok D.A.S. s touto kampaní získala bronzového „Louskáčka“, tedy Bronze @ ADC Creative Awards 2018 v kategorii Best use of Media.

V rámci naší spolupráce jsme pro klienta dodali klientskou zónu, vytvořili aplikaci pro obchdoní zástupce DAS SALES, spolupracovali na vytvoření HR sekce napojené na Jobs.cz, spravujeme aplikace a realizujeme implementace a vývoj nových požadavků. Ve spolupráci s D.A.S. jsme vytvořili Právní portál pravoprovsechny.cz s kalkulačkou soudního sporu. Právní portál pravoprovsechny.cz se pyšní chytrým adminem, který redaktorům sám nabízí vhodná klíčová slova a zároveň se jejich používáním sám učí, díky tomu ho za běhu optimalizuje na SEO.

 

 

 

ALO Diamonds

Design Thinking, Ilustrace, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama
Rok realizace: 2016-2019

Pro klienta jsme vytvořili nové webové stránky a připravili webový katalog, napojení na systém skladových zásob, zabezpečeli implementaci systému na správu obsahu a emailové kampaně.

Rondo

Animace, Branding, Design Thinking, Fotografie, Hudba, zvuk a video, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama
Rok realizace: 2017-2018

Byli jsme u vstupu značky Rondo na trh. Realizovali jsme kompletní uvedení produktu na trh včetně strategie, kreativy a zajištění produkce materiálů pro všechny komnikační kanály /ATL i BTL/.

Ukázku video produkce najdete zde:

Rondo video ukázka

Kaktus

Animace, Branding, Hudba, zvuk a video, Ilustrace, Marketing, Mobilní aplikace, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama

Značku Kaktus budujeme spolu s klientem od úplného počátku. Naši kreativci a ilustrátoři připravují veškerý obsah tohoto brandu pro online i offline prostředí. Jsme autory webu mujkaktus.cz, materiálů na sociální sítě, online kampaní i tiskových výstupů. V rámci komunikace značky realizujeme i menší eventy a autorský merch.

Ukázku video produkce najdete zde:

Kaktus trafika

Kaktus Vánoční

Kaktus report