MENU

Pixelmate s.r.o.

Pixelmate builds successful products and digital innovations for corporate and startup clients.

Nowadays, your triumph is dependent upon a precise combination of startup freshness, thought-through innovations and functional business model. We strive to preserve our startup-like thinking and because of that, we clearly know how to create such smart projects effectively, using the latest business know-how. More than happily we’ll share our experience collected during the projects for the iconic companies such as Czech Television, Deloitte, Czech National Museum and leading banks in EU.

Clients are thrilled by our friendly attitude throughout the development process of digital products. Our strength comes from flexibility, as we not only deliver solutions for corporate clients, but we also help promising ideas to grow from the very beginning. Don’t expect from us just a development, every jack man can do it. Our growth is bound to success of projects that we create, and that’s why your achievement is our ultimate and only goal.

Facts about Pixelmate:
– Founded in 2013
– 230+ projects brought to life
– 45+ amazing souls in the team

http://www.pixelmate.cz

Kontakt

Názory klientů

Dobrý den,

touto cestou bych se rád podělil o pozitivní zkušenost s firmou PIXELMATE a zároveň poděkoval za efektivní a příjemnou spolupráci. Velmi oceňuji profesionální přístup a flexibilitu pracovníků, se kterými jsem byl v kontaktu a mohl se tak průběžně aktivně podílet na tvorbě zadaného projektu. Výsledná práce dosahuje profesionální úrovně, proto nemohu jinak, než tuto firmu vřele doporučit.

S pozdravem

Petr Komínek - Quantraders

Navázali jsme spolupráci se studiem Pixelmate, aby nám pomohli s vývojem naší aplikace CognitoBaby.

CognitoBaby je vzdělávací aplikace pro děti do 5 let ve vícero jazykových mutacích. Jejím hlavním cílem je pomoci dětem osvojit si základní vědomosti a výslovnost v tématech jako jsou například názvy zvířat, barvy, čísla, hudební nástroje, dopravní prostředky. Bylo pro nás velice důležité, abychom nabídli uživatelům aplikace velkou šíři jazyků. V současnosti jsme jedinou aplikací v oblasti vzdělávání děti, která je dostupná v 27 jazycích a zároveň jedinou aplikací na trhu, která umožňuje provoz ve vícero jazycích najednou.

Studio Pixelmate pro nás vytvořilo aplikaci, která splnila všechny naše potřeby a očekávání, tedy velice kvalitní kód, výjimečný design, aplikaci, která je zábavná, roztomilá, vícejazyčná a s uživatelským rozhraním, které je vhodné pro děti předškolního věku.

Tým Pixelmate byl po celou dobu spolupráce velice profesionální a komunikaci s ním byla snadná. V neposlední řadě byli velice trpěliví se všemi našimi požadavky a změnami, které nastaly v průběhu projektu. Díky skvělému zákaznickému servisu je náš celkový dojem ze spolupráce velice pozitivní. Spolupráce s Pixelmate byla jedna radost a určitě je přizveme opět v budoucnu při vývoji dalších projektů.

Aplikace CognitoBaby je na trhu a sklízí úspěch. Naše uživatelská základna roste s měsíčním růstem 86% a v současné době má aplikace hodnocení 4,27 z 5.

Děkujeme za Vaši práci!

Veronica Larsen Zakladatelka and CEO v Smart Touch Entertainment s.r.o.

Vynikající servis a spolupráce, ochota a vstřícnost. Nadále spolu spolupracujeme při vývoji aplikace GoBikers. Musím také vyzdvihnout grafickou práci studia.

Děkuji Vám a těším se i nadále na spolupráci s Vámi. Vřele Vás komukoliv doporučím.”

David Javornický GoBikers

“Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za další úspěšnou spolupráci, tentokrát na projektu letní soutěže s názvem “Sežeňte ovečky”. I v tomto případě jsme se mohli spolehnout na Vaši profesionalitu, rychlost, preciznost a kvalitu práce. Vážíme si Vašeho lidského a vstřícného přístupu a těšíme se na případnou další spolupráci na dalších projektech.”

Štěpánka Sunková Kreativní producentka, Centrum dramaturgie nových médií, ČT

“Vážený pan Mandík,

rádi bychom Vám poděkovali i tímhle referenčním dopisem za dva roky plodné spolupráce. Flexibilita, spolehlivost a invence ze strany Pixelmate nám umožnila vytvořit aplikaci Motomate, která je na globálním trhu jediná svého druhu pro fanoušky motosportu. Zatím máme jenom pozitivní feedback ze strany uživatelů a momentálně pracujeme na rozšíření uživatelské základny.

Recenze na Vaši firmu jsme napsali i na Goodfirms a Clutch.co, kde jsme ocenili kvalitu Vámi dodaného softwaru a dodržování deadlinů. Vaše služby můžeme jen doporučit.

I do budoucna Vám přejeme mnoho úspěchů, ať Vás neopouští kreativita a vytrvalost a budeme se těšit na další spolupráci.

John Vanderpool MotoMate

Zdravím tým Pixelmate!

Chceme Vám za celý projektový tým Deloitte CZ moc poděkovat za vynikající spolupráci.

Pro tvorbu našeho nového webu www.jsmedeloitte.cz jsme si schválně vybrali mladé a progresivní lidi, kteří měli zvládnout navrhnout web nejen po funkční stránce, ale také po stránce designové.

Hledali jsme někoho, kdo dokáže vytvořit bombastický web, kterým dokážeme oslovit mladé absolventy a odlišit se tak od konkurence.

S odstupem několika málo měsíců musím říci, že se spolupráce vydařila na jedničku a ohlasy na web jsou neuvěřitelně pozitivní.

Jsem nadšený, že se nám daří skrze web hirovat ty nejlepší lidi v oboru a web si získává publicitu.

Důkazem úspěchu je, že web vyhrál cenu “Nejlepší HR web roku 2016”.

Opravdu moc děkujeme za skvělou spolupráci a těšíme se na další.

Pavel Novák, Head of new projects department, Deloitte

Reference

Worklinks

Animace, Marketing, Mobilní aplikace
Rok realizace: 2018

Spolupráce se zrodila na schůzce s týmem, který se po desítkách let vedení výrobních podniků rozhodl pustit do svého businessu. Stačil mu nápad použít princip sdílené ekonomiky k řešení problému podniků s krátkodobými výkyvy produkčního cyklu. Nemáte-li zrovna práci pro všechny zaměstnance, nabídnete volné kapacity jiné firmě. Nabídky i poptávky jednotlivých firem lze přehledně filtrovat a systém Vám nabídne nejvhodnější variantu dle řady defaultních kritérií, které zná o Vaší firmě. Digitální platforma webové i mobilní aplikace sdílené ekonomiky v B2B sféře tak umožňuje alokaci pracovního kapitálu firmám, které se potýkají s krátkodobým nedostatkem poptávky nebo naopak nedostatečnou kapacitou na jednorázové projekty.

 

 • projekt se během vývoje rozrostl 4x
 • tisíce nabízených kapacit každý den
 • integrace s veřejnými registry
 • v současnosti expanze do zahraničí
 • https://www.czechcrunch.cz/2019/01/ceska-sluzba-worklinks-com-umoznuje-firmam-vzajemne-sdileni-volnych-zamestnancu/

 

Fitrecepty

Branding, Design Thinking, Mobilní aplikace
Rok realizace: 2017

Přáním webové stránky Fitrecepty.info bylo monetizovat aktivní komunitu nadšenců do zdravého životního stylu. Dostali jsme volnou ruku a přišli jsme s návrhem mobilní aplikace založené na freemium business modelu v kombinaci s inzercí a affiliate marketingem. Jak se dá vydělat na receptech? Velice úspěšně pokud nastavíte správný business model a připravíte kvalitní řešení.

 • fenomenální úspěch v ČR
 • + 500.000 stažení

Fatpipe

Branding, Design Thinking, Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2018

Fatpipe vyrábí skvělé florbalové vybavení, které zákazníci milují. Brand znalo 98 % všech závodních hráčů. Nicméně digitální prezentace značky značně zaostávala za konkurencí. Sjednotili jsme podobu loga a navrhli business strategii postavenou na svěžím designu eshopu, produktových stránkách obsahujících fotky ambasadorů a kampani na sociálních sítích. Pracovali jsme s cross a upsell nástroji, stejně jako s machine learning možnostmi.  Navíc jsme zautomatizovali řízení vztahů s více než 120 velkoobchodními partnery a zefektivnili správu skladů. Samozřejmostí bylo perfektní UX řešení a 6 nezávislých jazykových verzí s naprosto customizovaným obsahem dle země a trhu a specifickým nákupním košíkem.

Díky automatizaci řízení skladu včetně velkoobchodních objednávek mohli být 4 zaměstnanci alokování na rozvoj nových příležitostí, místo neefektivní správy tabulek v Excelu.

 • 5-ti hvězdičkové hodnocení koncových i velkoobchodních zákazníků
 • zvýšení tržeb u cílové skupiny o 41 % během prvního roku implementace ve sledovaném prodejním kanále
 • snížení doby obratu zásob o 50 % díky efektivnějšímu řízení skladu

C’mon Run

Animace, Branding, Design Thinking, Mobilní aplikace
Rok realizace: 2017

Vytvoření běžecké aplikace je velká výzva a jako jedno z mála vývojářských studií můžeme říci, že se nám povedlo vytvořit opravdu funkční běžeckou aplikaci. Vyřešili jsme veškeré problémy týkající se tvorby takto složitého software. Aplikace má veškeré běžné funkce pro běžce od zobrazení rychlosti, tempa, uběhnuté vzdálenosti, atd. Zároveň jsme aplikaci ošetřili proti podvádění jízdou na kole nebo v autě a vytvořili systém výzev pro přátele, kteří s Vámi mohou také vyběhnout na cestu. Ze zkušeností z tohoto projektu čerpáme na dalších řešeních, která využívají maximální potenciál GPS modulů v mobilních telefonech. Aplikaci nyní zároveň pomáháme dostat investorovi na trh.

 • přes 700 tisíc stažení

Barbaři - Ben Cristovao

Design Thinking, Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2017

Malý, ale přesto velice zábavný projekt pro populárního umělce Bena Cristovao. Po konzultacích ohledně designové představy jsme vytvořili stylovou landing page projektu. Samotné tvorbě webu předcházela analýza preferencí cílové skupiny ohledně designu a obsahu. Přestože se jednalo o řešení, kde byl obrovský tlak na rychlé uvedení nového webu, doručili jsme prémiový design. Klient tak byl spokojený a mnoho dívek z našeho týmu využilo volné vstupenky na jeho koncerty.

 • překročení plánované návštěvnosti webu o 82%
 • vyprodané merch předměty během prvních 5 dnů

založfirmuonline

Design Thinking, Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2018

Zakládáte novou společnost? Pak určitě znáte projekt Zalozfirmuonline.cz. Založení nové firmy nebylo nikdy tak snadné. Stačí vymyslet název, ověřit ho online, vyplnit požadované údaje a je to. Za bezkonkurenční peníze můžete mít nové s.r.o. doslova za pár kliknutí. Tento unikátní systém založení firmy online jsme vytvořili od úplného začátku. Pomáhali jsme se samotným business plánem a marketingem. Úzce jsme spolupracovali díky našemu nástroji Webonio.

Nepřímo jsme tak již pomohli založit společnost tisícům nových podnikatelů a zlepšit podnikatelské prostředí v České republice, které je naší legislativou stále více komplikované a tvoří bariéry českým firmám.

 • doba realizace projektu 4 týdny
 • návratnost investice 6 měsíců

Suits up

Design Thinking, Ilustrace, Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2017

Pronajmout si prémiový oblek nebylo nikdy jednodušší, díky našemu řešení pro tento elegantní salón. Naše představa byla v jednoduchosti a čistém provedení, které muselo korespondovat s podstatou samotného sortimentu. Zároveň jsme museli klást důraz na to, aby zákazníka neodradila složitost procesu rezervace času zkoušení obleku. Proces a vysvětlení celého procesu pronájmu obleku tak muselo být jednoduché. Klient měl také k dispozici omezený budget, takže naše řešení muselo využít jednoduchých a osvědčených nástrojů. Po úspěšném předání a fungování jsme se s klientam domluvili na další spolupráci ve formě marketingové podpory a tvorby logomanuálu.

 • nárůst počtu půjčených obleků o 38 %
 • návštěvnost webu vzrostla o 270 %

Farratum P2P

Design Thinking, Ilustrace, Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2017

Ferratum Banka si nás vybrala jako partnera pro návrh a vývoj P2P platformy. Ta umožňuje půjčovat peníze mezi obyčejnými lidmi bez bank a úvěrových společností s velmi nízkými úrokovými sazbami. Dohled nad splátkami dlužníků nebo nízkými úrokovými sazbami zajišťuje nezávislý zprostředkovatel. Webová platforma slouží lidem, kteří mají zájem investovat a zhodnotit své peníze při různých výší investic. Vytvořili jsme velmi komplexní platformu s inovativní architekturou. Pracovali jsme zde s rozsáhlou databází dat a potřebou jasného zobrazení pro všechny uživatele. V rámci developerských a designových prací s klientem spolupracujeme na dlouhodobější bázi.

 • realizace projektu P2P trvala pouze 3 měsíce
 • během prvních týdnů došlo k nárůstu návštěvnosti o 120 %