MENU

Petr Vinš

Firemní videa, videoklipy, sportovní videa, vzdělávací filmy, videotutoriály, reportáže, fotografování a filmování z dronu, e-learningové programy, animace, produktové fotografie, fotoportréty, foto architektury, zahrad a interiérů.

Petr Vinš (www.wetafilm.cz) – filmař a fotograf v Innovation Footprint. Externí fotograf a filmař pro Business Media CZ a portál TZBINFO.CZ. Spolupráce, partneři, klienti: Aisis Kladno a projekty pro T-Mobile ČR a.s., Nadaci O2, Philip Morris ČR a.s., ČEZ a.s., GE Money Bank a.s., Asociaci provozovatelů kurzových sázek. Innovation Footprint, Business Media CZ, s. r. o., International Education Society Ltd., Ministerstvo školství ČR, Národní ústav pro vzdělávání, Česká školní inspekce, Královské město Rakovník, TZBINFO.CZ, Agentura pro sociální začleňování, Business Media CZ, Národní institut dětí a mládeže, střediska volného času v ČR, Sportovní areály Města Kladna, HAK bazény, sportovní klub Miners Kladno. Mé projekty v posledních několika letech: Královské město Rakovník – oficiální propagační filmy města Úřad vlády ČR – 11 reportáží se sociální tématikou Sportovní areály Města Kladna – série 11 sportovních reklamních klipů Národní ústav pro vzdělávání – série 30 vzdělávacích videí Asociace provozovatelů kurzových sázek/vzdělávací projekt Rubikon – desítky videoklipů a animací pro sociální sítě, on-line hry a multimediální interaktivní soutěže Business Media CZ – fotografování architektury pro časopis Můj dům TZBINFO.CZ – videoreportáže pro architektonický a stavařský portál Ministerstvo školství ČR – série 15 vzdělávacích filmů Svazkové školy International Education Society Ltd. – propagační videoklip a série reklamních fotografií Česká školní inspekce – e-learningová videa Baseballový klub Miners Kladno – sportovní reklamní klipy Projekt Zdravá abeceda – reportáže a vzdělávací videa Unie rodičů – série 50 vzdělávacích filmů Finanční a zdravotní gramotnost.

Kontakt

Petr Vinš

Www: http://www.wetafilm.cz
Jaroslava Kociána 1684,
Kladno - 272 01

Reference

Královské město Rakovník

Hudba, zvuk a video

Královské město Rakovník – oficiální propagační filmy města Průběžně vytvářená série klipů s propagací historických památek Rakovníka, zajímavých míst, sportovních i přírodních lokalit. Převládající formou jsou letecké záběry z dronu. V roce 2017 vznikl 1. díl zaměřený na městské památky. V roce 2018 jsou natáčeny (jaro 2018) další dva díly: retro s tématikou památných vil v Rakovníku a připomínkou typických rakovnických produktů a místních osobností. Třetí díl se věnuje prezentaci cyklostezky Rakovník – Křivoklát. V přípravě pro rok 2019 jsou další klipy o zajímavých turistických místech Rakovnicka.

 

 

Město Kladno

Hudba, zvuk a video

Série reportáží se sociální tématikou pro Úřad vlády ČR Videa ukazovala příklady dobré praxe pro řešení různých sociálních problémů (sociální bydlení, zadlužování, inkluze ve škole, fungování sociální firmy atd.).