MENU

Petr Páral

Nabízíme kompletní videoprodukci a fotografické práce, vždy šité přímo na míru zákazníkovi. Splníme vaše přání, ať už se jedná o záznam firemní akce, chcete hledat nové kolegy s kariérním videem, pořádáte sportovní turnaj, či prodáváte reality. Jsme spolehlivým partnerem s mnohaletými zkušenostmi a stovkami spokojených zákazníků.

Vlastníme licenci na pořizování leteckých snímků. Záběry z dronu vaše video oživí a dodají mu nový rozměr.

Natáčíme na profesionální záznamová zařízení. Disponujeme videotechnikou natáčející v rozlišení až 6K. Díky tomu si můžete vaše videa užít v maximální kvalitě.

Vaší vizi dokážeme přenést do skutečnosti. Díky našim dlouholetým zkušenostem tak dostanete to nejlepší, co si můžete přát.

Kontakt

Petr Páral

Tel.: 731163029 E-mail: larap@seznam.cz Www: https://studioartpictures.cz/
Křižíkova 7, Praha 8, 16800 IČ: 48088854 DIČ: CZ6407200987

Názory klientů

Kluci mi spadli z nebe. Dostala jsem je doporučené od známého, který mi je představil jako nejvíce precizní a zodpovědný tým, kteří plní svým klientům, co jim na očích uvidí. Zprvu jsem si říkala „vždyť natáčí svatební videa a my potřebujeme kariérní video“… a pak mně to cvaklo. Co může být těžšího, než natočit váš jeden jediný krásný den tak, abyste se na něho mohli s láskou koukat i po 10 letech? A to bylo přesně to, co jsem i já očekávala, že natočí nám. A povedlo se. Video je úspěšné, líbí se a vystihuje přesně to, co byl jeho záměr. Kluci vždy drželi termíny, vždy byli ve všem precizní, na všem jsem se s nimi mohla domluvit. Těším se na další spolupráci s oběma. Vřele doporučuji! Petrové, moc děkuji ještě jednou!

Katrin Čiháková - Allianz Partners

S firmou STUDIO ART PICTURES jsme spolupracovali na několika projektech a vždy velice úspěšně. Videa, která pro nás kameraman Petr Páral tvořil jsou po všech stránkách zpracovány s naprosto profesionálním přístupem a to samé můžeme říci i o fotografiích Petra Párala ml.. Cokoliv jsme si vymysleli, povznesli na ještě vyšší úroveň a vždy přicházeli s novými nápady.

Pro skvělou spolupráci, houževnatost a originalitu budeme s firmou Studio Art Pictures určitě spolupracovat i nadále.

Anastazie Skopalová - Cosmetics ATOK International s.r.o.

Zodpovědný a profesionální přistup plný nových nápadů, které Vás vždy příjemně překvapí. Výsledná videa netřeba chválit, stačí se podívat :) Petr patří mezi opravdovou špičku a je znát, že ho baví to, co dělá : ) Thumbs Up!

Martin Kellman - Vaskouzelnik.cz

StudioArtPictures nám natáčí akce Dancing Crackers již devět let a jsme maximálně spokojeni. Profesionální přístup, přizpůsobí se vždy dané akci, technicky jdou s dobou a stále vylepšují na nejnovější technologie . Rychlé zpracování videí na vysoké úrovni. Spokojenost 5/5.

Jarda a Denisa - DancingCrackers.cz

Reference

PowerUp! 2018 Time-Lapse

Marketing

Prague events 2019

Marketing
Rok realizace: 2019

PowerUp! 2018

Marketing

Vila Sebuzín a okolí

Architektura, Marketing

Emotion 2018

Animace, Hudba, zvuk a video, Marketing

24. MVFF 2018 ANTRE

Animace, Marketing, Mobilní aplikace, Produkce a reklama, Zábavní software a 3D aplikace