MENU

Pavlů-Innovation, s.r.o. – digitální marketing

Jsme online marketingovou agenturou, která pomáhá firmám generovat zisk díky internetu. Naše řešení začínají od webů, eshopů a na ně logicky navazuje propagace skrze relevantní kanály internetu. Sem nejčastěji patří propagace skrze PPC systémy, sociální sítě, ale rovněž i skrze elektronická tržiště a další platformy.

V naší práci je pro nás klíčové pochopit Váš obchodní cíl a dle toho navrhneme relevantní řešení, které Vám pomůže dosáhnout Váš cíl.

V čem jsme výjimeční

Jsme obchodní společnost a s internetovým marketingem máme více jak 12ti leté zkušenosti. Nástroje internetového marketingu jsme využívali a využíváme pro spousty našich internetových projektů. Tyto projekty jsou zaběhlé a nyní nabízíme naše bohaté zkušenosti i Vám.

Rádi o sobě říkáme, že nejsme „tuctová agentura“. Proč? Za dobu, kdy jsme rozjížděli naše internetové projekty, jsme takové agentury také vyzkoušeli. Asi z víry, že to umí lépe, levněji, efektivněji. Vždy jsme se ale přesvědčili, že tvorba a správa těchto nástrojů vyžaduje věc, kterou Vám mnohdy takové agentury nenabídnou.

Je třeba pochopit Váš byznys, Vaši obchodní strategii, Vaše vize a neustále s Vámi komunikovat. Nástroje online marketingu jsou fajn, ale musí se prostě umět využít a sladit s Vaším businessem.

Naše cíle

Jako i v ostatních našich dceřiných společnostech i v PAVLŮ-Innovation máme za cíl nabízet Vám komplexní, kvalitní a dostupné služby online marketingu. Rádi jsme Vaším stratégem ve světě online marketingu a posouváme Vás i Vaše podnikání dál.

Definice cíle je pro nás zcela jasná: spokojený zákazník. Jen spokojený zákazník je cíl, díky kterému budujeme naši silnou značku v online světě.

Kontakt

Stanislav Drašner

Tel.: 725554522 E-mail: drasner@pavlu-innovation.cz Www: https://pavlu-innovation.cz/
Puškinova 524
463 12 Liberec
IČ: 22801359 DIČ: CZ22801359

Názory klientů

„Oceňuji milé a vstřícné jednání pana Pavlů i jeho spolupracovníků z firmy PAVLŮ-Innovation a snahu najít nejvhodnější řešení pro naši společnost. Líbí se mi i nové svěží nápady, které do businessu přinášejí.“

Petr Kusko - Dellpoint - OSIT s.r.o.

PERFEKTNI "TOP" SPOLUPRACE A ECXELENTNE ODVEDENA PRACE.
URCITE DOPORUCUJI.

Robert Smutný

Robert Smutný – Fitmexx - Dům kultury Liberec, společnost s ručením omezeným

U firmy PAVLŮ-Innovation jsme poptávali a realizovali několik zakázkek na produktovou i firemní propagaci, včetně přestavby eshopu a oslovení zákazníků. Vše dopadlo dle našich představ, v několika případech i naši představu výrazně předčili. Asi nejcennější je skutečnost, že se snaží a umí uchopit vnitřní hodnotu firmy a implementovat potřebné kroky ve svém vlastním vývojovém prostředí. Rovněž spolehlivost že projekt dopadne a bude dokončen v termínu byla pro nás vždy příjemným zjištěním.

Robert KLEINER, CEO

Robert Kleiner – Speedweaponry - S1W, s.r.o.

Reference

Acra Sport - Acra s.r.o.

Fotografie, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing
Rok realizace: 2019

Pro jeden z nejvýznamnějších velkoobchodů a e-shopů se spotrovním vybavením, zaměřeným na běhací pásy vlastní značky, stany, dětská kola a sportovní doplňky pravidelně aktualizujeme a doplňujeme profily sociálních sítí, zejména Facebook a Instagram. Spravujeme obsah, organické příspěvky, reklamní kampaně i soutěže, grafiku a kreativu. Navyšujeme tak povědomí o značce, narůstá počat sledujících a tyto sociální sítě jsou také nemalou měrou zastoupené jako zdroj nákupů a samostatný prodejní kanál.

 

Sapril - vývoj obalů a kartonáže

Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing
Rok realizace: 2018

Tvorba webových stránek na míru pro skupinu Sapril – jednoho z nejvýznamnějších výrobců a vývojářu obalových technologií a balící techniky pro transport zboží. SEO, podpůrný marketing, celková brand koncepce on-line prezentací.

Sapeli centrum - Vetroporte

Animace, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Zábavní software a 3D aplikace
Rok realizace: 2017

Vývoj, design a programování webu s eshopem, podpůrné PPC kampaně a on-line materiály, 3D virtuální prohlídka provozovny, Google firmy a mnohé další pro nejznámějšího prodejce a výrobce dveří Sapeli, pod libereckým zastoupením společnsoti Vetroporte s.r.o.

Yacco

Branding, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing
Rok realizace: 2018

Webová tvorba a dlaší marketingové materiály a služby pro specialistu v oboru mazání a olejů Yacco.

Powertap

Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing
Rok realizace: 2018

Tvorba webu a kampaní PPC, včetně bannerů. Nejen v čechách je třeba se promovat, našim klientům s tím rádi pomáháme.

Perflabs

Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing
Rok realizace: 2017

Trenéři, cyklisti a výživoví poradci… ano i ti potřebují své umění prezentovat a s tím jim ochotně pomáháme. Od tvorby webu až přes marketingovou podporu jejich skvělých zkušeností.

DELL Point

Online marketing
Rok realizace: 2017

I autorizovaný servis takového velikána v oboru IT jakým je DELL, potřebuje on-line marketingovou podporu, ochotně mu ji dáme.

SPEEDweaponry

Animace, Online marketing, Zábavní software a 3D aplikace
Rok realizace: 2017

Je libo 3D virtuální prohlídku, on-line kampaně a reklamní podporu? Pro nás, žádný problém.

Fitmexx

Animace, Online marketing, Zábavní software a 3D aplikace
Rok realizace: 2018

3D virtuální prohlídka a další marketingová podpora skvělého fitness centra.