MENU

ONLY STUDIO

Only je studio se silným zaměřením na rozvoj značky, úžasný design a perfektní produkci. Naslouchám, ptám se vás a snažím se porozumět tomu, co říkáte. Buduji celý branding proces tak, aby odrážel vaši jedinečnost a stal se efektivním marketingovým nástrojem pro vaše podnikání.

Brand designer / Consultant / Creative strategist / Art director / Multi-disciplinary creative

 

Senior konzultant a designer specializující se na pozici značky a design identity. Pomůžu vám umístit vaši značku na trh a vytvořit poutavý systém vizuální identity. To začíná zastřešujícím konceptem, hodnotami a podstatou značky. Dále následuje vizuální identita včetně loga, barevné palety, typografie a ikon; s návodem, jak udržet soudržnost značky. Poté můžeme společně zjistit, které dotykové body chcete vytvořit, od tištěných obalů až po vaše webové stránky, vyvíjíme a vše přizpůsobujeme značce na míru.

Přizpůsobuji se každému zadání, s horlivým okem pro detail a vášní pro udržitelnost a vše související s jídlem. Bez jediného náznaku stylu se vrhám hluboko do jádra toho, co vaše značka znamená, a konceptualizuji a vizualizuji ji konzistentním a expresivním způsobem.

S vášní a zaměřením na branding vyvíjím nejen loga, ale hlas a celý systém pro vaši značku. Společnou silou můžeme vybudovat charakterní podnikání s velkou osobností, která promlouvá k vaší cílové skupině.

 

Základní služby:

– Pozice značky

– Návrh vizuální identity

– Pokyny pro značku

– Návrh tiskovin

– Obalový design

– Digitální design

– Návrh webových stránek

– Spacial & brand experience art direction

 

Kontakt

Aneta Jarošová

Tel.: +420 792 240 777 E-mail: aneta.jarosova@onlystudio.cz Www: https://onlystudio.cz
Kutná Hora, 284 01 IČ: 04170504

Názory klientů

Provozuji prodejny biopotravin a v době, kdy jsem se rozhodl pro výstavbu nové prodejny v Arkády Pankrác a celkový rebranding konceptu BioDay, jsem hledal člověka, který by mi pomohl. Nehledal jsem ale jen grafika, který by ztvárnil, co mu řeknu, ale někoho, kdo dokáže pochopit moje vize, přidat k nim to nejlepší ze sebe a celé to propojit s nejmodernějšími grafickými a designovými prvky. Výsledek spolupráce s Anetou Jarošovou předčil moje očekávání, přičemž za vše vždy mluví výsledek a tím je jednak vzhled nové prodejny Arkády Pankrác, tak nový brand BioDay. Na oboje dostávám skvělé reference ze strany zákazníků, obchodních partnerů, skvělý výsledek pak podtrhují nabídky na výstavbu nových prodejen ze strany pražských obchodních center, které mě sami kontaktují.

Jan Nesnídal, BioDay

Aneta Jarošová opravdu rozvíjí naše podnikání. Velice oceňujeme její přístup k práci, který nespočívá pouze ve vypracování zadání. Aneta často přináší zajímavé nápady a myšlenky, které společnými silami uvádíme do praxe. Spolupracujeme již od samého začátku našeho podnikání a vedle veškeré grafické práce a přípravy podkladů pro marketing zároveň na pravidelné bázi společně konzultujeme i obchodní strategii firmy a její další rozvoj. Toto považujeme za velikou přidanou hodnotu, Aneta nám tím opravdu rozšiřuje obzory a vnímání samotného podnikání. V neposlední řadě je také důležité zmínit, že co řekne, to udělá a my se na to můžeme spolehnout. Za nás můžeme služby Anety Jarošové jen doporučit!

Michal Čakovský, BAR22

Reference

SENSE COCO

Branding, Design Thinking, Fotografie, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Produkce a reklama
Rok realizace: 2016 - 2020

BAR22

Branding, Design Thinking, Fotografie, Online marketing, Produkce a reklama
Rok realizace: 2018 - 2020