MENU

Ondřej Vácha

Média a marketing mě živí a hlavně baví více jak 11 let. Za tu dobu jsem posbíral bohaté zkušenosti ze všech možných odvětví marketingu a dopracoval jsem se až na „práci na volné noze“. Vedl jsem řadu velkých projektů přesahujících hranice České Republiky, vytvářel velké media plány a pracoval se stomilionovými ročními rozpočty. V současné době pomáhám klientům s marketingovou strategií, přípravou uvedení produktů na trh, řídím a nastavuji jejich digitální komunikaci a školím v oblasti marketingu a sociálních sítí. Rád vám pomohu vytvořit či naplánovat komunikační strategii na klíč. Zviditelníme vaši značku, zvýšíme vaše prodeje.

Naše služby:

  • Tvorba kompletní marketingové strategie
  • Tvorba a realizace kampaní na klíč
  • Strategie značky
  • Online marketing od A do Z
  • Komunikační strategie a její náležitosti

Kontakt

Ondřej Vácha

Tel.: 720 104 112 E-mail: ondrej@ondrejvacha.com Www: https://www.ondrejvacha.com
Antonína Dvořáka 1111,
Kolín

Reference

Ukázka 2 velkých několika-měsíčních projektů pro AMC Networks

Online marketing

1) Launch Formule 1 poprvé na placené televizi: krozové PR spojené s nadlinkovou komunikací a s velkým zapojením online kanálů. Projekt dlouhý 5 měsíců.
2) Uvedení nové série pořadu Fear The Walking Dead na český a slovenský trh. Zde bylo velkou výzvou vymyslet netradiční a kreativní koncept, který zaujme mladé publikum. Využili jsme ke komunikaci celebrity a kromě offlie aktivit jsme zapojili online a nadlinkovou část.

Autoklub České Republiky

Online marketing

Kromě dosavadních aktivit jsem provedl také krátký průzkum povědomí a zapamatovatelnosti značky. Vytyčil jsem vhodné komunikační kanály a jejich správné používání. Od nápadu až k samotné realizaci, co jsem pro AČR navrh, to také realizuji.

Ukázky webových stránek

Multimediální prezentace vč. webových stránek

Umím také webové prezentace a s nimi celkový online marketing. Od návrhu webu, přes PPC, sociální sítě, až po další online aktivity. Ukázky webů zde.