MENU

Miroslav Jahoda

Pomáhám lidem a firmám s marketingem na internetu

Specializuju se na marketingové strategie, sociální sítě a obsahový marketing. Od roku 2002 dělám weby a od srpna 2008 se věnuji rozvoji internetových projektů. V roce 2011 jsem šel na volnou nohu a od té doby pomáhám klientům s online marketingem.

Zaměření na internetový marketing doplňuji mezioborovým nadhledem, který jsem získal v praxi. Mám zkušenosti s kompletním životním cyklem online služeb. Od tvorby byznys plánu, přípravy analýz, návrhu a realizace webu přes nastavení měřících systémů až po každodenní řízení projektu a jeho internetového marketingu.

Kromě kreativity kladu důraz na obchodní výkon. Nevyužít možnosti měření, testování a vyhodnocení provedených změn považuju na internetu za hřích.

Kontakt

Miroslav Jahoda

Tel.: +420 721 715 063 E-mail: mira@jahoda.eu Www: https://mirajahoda.cz
Šimůnkova 1604/9
182 00 Praha 8
IČ: 88086500

Reference

Tvorba značky pro spolek Krásné Kobylisy

Branding, Marketing, Online marketing
Rok realizace: 2019

Tvorba loga a vizuálního stylu pro spolek Krásné Kobylisy

Marketingová strategie pro doubleshot s.r.o.

Marketing, Online marketing
Rok realizace: 2019

Tvorba marketingových strategií pro jednotlivé divize firmy, školení zaměstnanců v oblasti sociálních sítí, spolupráce na tvorbě obsahu, správa reklamních kampaní.

Marketingová strategie a její realizace pro Organic Field LTD.

Marketing, Online marketing
Rok realizace: 2018

Zodpovědnost za marketing a prodeje produktového portfolia na mezinárodních trzích (USA, Kanada, Velká Británie, Francie, Německo, Itálie, Španělsko).