MENU

Michaela Vlasáková

Šiji oděvy, bytový textil, doplňky (tašky, kabelky, pouzdra.. ), potahuji drobný nábytek, pletu, háčkuji, vyrábím šperky z korálků a polymerových hmot. Dále kreslím a vytvářím drobné dekorace. Pokud jsem Vás zaujala neváhejte mě kontaktovat.

V posledních třech letech jsem se obohatila o mnohé pracovní zkušenosti. Potkalo mě spoustu různorodých zakázek. Jednalo se o opravy a úpravy oděvů, zkracovaní kalhot, bytový textil , přes šití jednoduchých šatů, sukní, tašek, dále pak sak, kalhot, následně společenských šatů, po dobové kostýmy a autodoplňky. Vyzdvihla bych tedy ty nejzajímavější. První významná spolupráce byla pro přední českou módní návrhářkou Josefínou Bakošovou a její značku CHI-CHI. Kousky ušité pro Josefínu Bakošovou byly výjimečné netradičními střihy, barevností a asymetričností. Další spolupráce byla navázána s Hradeckou kulturní společností, kde bylo mým úkolem obléknou pány zvoníky do dobových kostýmů z období pozdní renesance. Kostýmy nebyly náročné jen svou střihovou složitostí, ale i tím, že jsme se snažily dodržet použití přírodních materiálů a materiálů dostupných v té době. Ani pátrání pop přesných definicích a obrazových ikonách té doby nebyl žádný med. O to větší radost byla z hotových kostýmů. A konečně bych chtěla zmínit šití z úplně jiného soudku. Navázala jsem spolupráci se značkou Friendi, která mi ukázala úplně nový rozměr výroby. Jedná se o výroby speciálních organizérů do auta a autodoplňků. Tyto nezbytnosti jsou zacíleny na ženy, které tráví většinu svého pracovního dne na cestách, nenechte se však mýlit nejde pouze o dámský doplněk do auta. Stejně tak dobře organizér Friendi využijí na svých cestách i muži.

Kontakt

Michaela Vlasáková

Tel.: 728 930 793 E-mail: VlasakovaMichaela13@seznam.cz
Kamenný Most 20,
Olovnice - 273 26

Reference

Netradiční dámské sako

Řemesla

Netradiční dámské sako ušité z ručně malované africké látky bylo inspirováno zdejší módou kaftanů. Bylo ušito dle návrhu české módní návrhářky Josefíny Bakošové pro značku CHI-CHI.

Historické kostýmy z období pozdní renesance

Řemesla

Jedná se o historické kostýmy z období pozdní renesance zhotovené na přání jednatele Hradecké kulturní a vzdělávací společnosti pana Miroslava France. S dodržením, co nejpřesnější historické formy mi značně pomohl pan Jan Hacker, který je milovníkem historie a zabývá se historickým šermem a zvoněním ve zvonicích.

Organizér FRIENDI

Řemesla

Organizér FRIENDI je tichý společník do auta, který zpříjemní každou vaší cestu. Vznikl ve spolupráci s paní Janou Neckářovou Paterovou, majitelka a ředitelka firmy Friendi s. r. o. Už nebudete muset “lovit” lahev s vodou pod sedadlem, sbírat rozsypanou kabelku po prudkém zabrždění vozidla. S FRIENDI se konečně budete moci plně věnovat řízení a zvýšit tak bezpečnost a komfort vaší jízdy.