MENU

MEDIAGRAFIK s.r.o.

MEDIAGRAFIK = media + grafika. To jsme. Již od roku 2004.

Specializujeme se na online marketing. Weby, SEO, PPC a tak. Nehádáme, ale analyzujeme.

Používáme selský rozum a zaběhlá pravidla k dosažení společně stanoveného cíle v online i jiném světě. Neděláme umění, ale business a to i v tom kreativním smyslu nejprve přemýšlíme a pak tvoříme.

Co tedy od nás můžete dostat? Vizi – způsoby, důvody a nástroje k jejímu naplnění, ale i kontrole a měření.

Mezi naše klienty patří jak drobní podnikatelé, kterým pomáháme se základy a prvotním zavedením marketingu, tak i nadnárodní korporace, kam dodáváme dílčí řešení na základě přesného briefu.

Přijďte nám říct, co chcete a společně zjistíme, co skutečně potřebujete. Možná budete překvapení, ale jistě budete spokojení, stejně jako cca 100ka stávajících klientů.

Kontakt

Zdeněk Karásek

Tel.: 737703032 E-mail: zdenek.karasek@mediagrafik.cz Www: https://www.mediagrafik.cz/
Jiráskova 2042 IČ: 24260118 DIČ: CZ24260118

Reference

Firemní identita

Branding

Nejraději máme složité případy, kdy můžeme věci zkoumat a navrhovat do důsledku. Mezi takové patří návrhy log a firemní identity. Vizuální styl je něco, co nás zastupuje nejen navenek, ale hlavně uvnitř. Je to něco našeho, něco k čemu se můžeme veřejně přihlásit. Značka, na kterou bychom měli být hrdí. Protože je naše a je jen a jen jedna. Takto vypadají ty od nás.

Webové stránky

Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing

Firma vznikla v roce 2004, protože prodala první web. Náš první zákazník je stále s námi. A s ním další více než 100 jen v oblasti webů. Takovýto web můžete mít i Vy.

Grafické materiály a tiskoviny

Branding, Fotografie

Za dobu naší historie jsme připravili a vytiskli stovky letáků, brožur, kalendářů, novin, vizitek, PFek… Taky jen malá ochutnávka 🙂

Speciality

Animace, Ilustrace

Kromě běžných materiálů se nám občas zadaří lepší kousky a zajímavá práce, jakou je focení, retuš, virtuální prohlídky, infografiky, polepy výloh a stánků a podobné. Máme dokonce vlastní projekt pro děti – Doktor Pacička :).