MENU

Martin Janda

Webdesign  /  Kompletní firemní grafika  /  Logotypy  /  Konzultace

Budete úspěšnější než konkurence. Dobrou grafikou, lepším zacílením a neutrácením peněz a času za postupy, které nefungují.

25 let tvořím firemní grafiku. Mám za sebou stovky projektů, zažil jsem celou řadu úspěchů, ale i pár slepých cest. Díky svým zkušenostem najdu to nejlepší grafické řešení. Různorodost a široký záběr je má silná stránka, která šetří váš čas.

Z pozice kreativního grafika dělám vše, co je potřeba pro úspěšnou firmu – loga, firemní identity, statické weby i e-shopy, tiskoviny, výroční zprávy, maskoty, bannery, e-mailingy, natáčení a střih videí, podcastů a mnoho dalšího… U větších projektů často funguji jako externí grafický manažer – dám dohromady tým zkušených specialistů a zodpovídám za všechny vizuální výstupy. Není potřeba se stresovat něčím, čemu nerozumíte.

Více doporučení a referencí najdete zde.

Kontakt

Martin Janda

Tel.: +420604210389 E-mail: martin@martin.cz Www: http://www.martin.cz/
Smečenská 133/16, 274 01 Slaný IČ: 62983938

Názory klientů

Martin pro nás připravil kompletní rebranding značky od loga až po web ve vysoké kvalitě pod silným časovým tlakem – zvládl to za něco málo přes měsíc!! Má obrovské zkušenosti, z nich vyplývající rychlé a dokonalé pochopení potřeby klienta, je flexibilní a spolehlivě dává i strašidelné deadliny.

David Fojtík, humancraft

S Martinem spolupracujeme už několik let. Mám pocit, že není nic, co by nezvládl. Pořád mě dokáže překvapit tvořivostí, s jakou připraví výstupy pro naše klienty, navrhne katalog služeb nebo vymyslí funkční strukturu našeho webu. Navíc je schopen i slyšet a zapracovat návrhy, které sami přineseme.

Hana Kyriánová, Tres Consulting

Martina můžu určitě doporučit, je neskutečně šikovný. Velmi dobře se s ním spolupracuje, protože míří přesně a je pečlivý, máloco opomene nebo přehlédne. Vždy hledá ta nejlepší řešení. Můžete se spolehnout, že často dostanete ještě víc, než jste původně chtěli. Všechno vidí v souvislostech a plánuje snad 10 kroků dopředu. Nezřídka ho zneužívám i jako konzultanta.

Petra Mikesková, Labeta

Martin Janda je velmi kreativní člověk. Jeho umělecká duše a šikovné ruce umí zázraky. Potkáváme se a pracujeme už bezmála 15 let a vždy u něj najdu jak grafické řešení, tak i jeho velmi dobré technické znalosti z polygrafie a konstrukce. Spoustu dobré práce jsme zrealizovali a doufám, že ještě zrealizujeme. Jeho nápady neznají limity. Logo, leták, web nebo složitý stojánek – vše umí a zvládá bravurně. Opravdový profesionál.

Stanislav Jemelka, Prague Print s.r.o.

Martina znám velmi dlouho ze svého působení ve Ford Motor Company. Již v té době přinesl do našeho poprodejního marketingu neotřelé nápady a nikdy se nebál na rovinu sdělit svůj názor. Jeho zpětná vazba dává a vždy dávala rozhodně smysl a otevřela prostor pro další otázky a posunula řešení dopředu. To byl přesně důvod, proč jsem se na něj obrátil již jako soukromník, konzultant na volné noze s pomocí vyřešit osobní webovou prezentaci. A mohu jen potvrdit, že jeho služby skvěle fungují nejenom pro vekou korporátní společnost (Ford), ale i pro malou firmu, fyzickou osobu, OSVČ. Martina mohu jednoznačně doporučit, už jen hodinový telefonický rozhovor je s ním velmi inspirující a posouvající řešenou problematiku zase o kus dál.

Martin Sládek, servisní konzultant a specialista

Ke spolupráci s Martinem se opakovaně vracíme již přes sedm let pro naprostou spokojenost s jeho přístupem a výsledky. V současnosti pro nás připravuje již třetí zakázku a stále je nápaditý ohledně nacházení nových skvělých řešení, trpělivý při vzájemné komunikaci a spolehlivý v kvalitě odevzdané práce a dodržování termínů. Jednoduše: co navrhne – funguje, co slíbí – to platí.

Ondřej Moc, Fakulta sociálně ekonomická UJEP

Reference

humancraft

Branding, Ilustrace, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing
Rok realizace: 2020

 

Úkol zněl jasně – osamostatnili jsme se z mezinárodní sítě a potřebujeme nové logo. Rychle. A taky web, to je jasné. A hned potom návrhy všech materiálů, které používáme při trénincích. Protože my jsme školící firma. A samozřejmě vizitky, to je jasné. Připravit šablony pro powerpoint a navrhnout grafiku pro herní plán, který taky používáme při školení…

 

Labeta

Animace, Branding, Ilustrace, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama
Rok realizace: 2017-2020

 

Labetu je tady pro všechny, kteří zavařují, pečou a vaří. Společně jsme uvařili nový web, který generuje zajímavé on-line prodeje a přidali na talíř i přílohy, bez kterých se úspěšná značka neobejde – e-booky, rollupy, inzerci, bannery, potisky nebo i hezčí obaly na výrobky.

 

Red Hat Czech

Ilustrace, Produkce a reklama
Rok realizace: 2018-2019

 

Když jede tým českého Red Hatu na důležitou konferenci, tak musí být vidět. A s ním i jeho partneři, kteří jsou ukryti pro zasvěcené v různých fragmentech kresby 🙂

 

Loutkové divadlo Skaláček

Branding, Ilustrace, Produkce a reklama
Rok realizace: 2017-2020

 

Loutkové divadlo je srdcovka. Plakát má jasný úkol – musí být vidět a musí být okamžitě rozpoznatelný. Stačí si jenom přečíst kdy a co se hraje. V kresleném stylu vznikla i grafika bookletu CD s písničkami z představení, plakáty na divadelní „tancovačky“ a novoročenky…