MENU

MarketKings Capital s.r.o.

Vytváříme kreativní koncepty, multikanálové strategie a kampaně. Tvoříme a spravujeme špičkové weby, e-shopy a aplikace. Provádíme optimalizaci pro vyhledávače neboli SEO. Dosahujeme měřitelných výsledků při PPC kampaních na sociálních sítí, google, seznamu a zbožových vyhledávačích. Produkujeme POS a POP materiály a reklamní texty.

Věnujeme se podpoře malých a středních firem v online i offline světě. Pomáháme jim uspět v konkurenčním prostředí a se vším, co potřebují i nad rámec našich služeb. Rozumíme jejich potřebám a snažíme se pro ně být dlouhodobým partnerem. Zakládáme si na individuálním přístupu a maximální péči o klienta. Společně máme pouze jeden cíl a to dovést projekt klienta do vysněných stop. Pomůžeme Vám propojit Vaši marketingovou komunikaci pro výsledný účinnější synergický efekt. Budeme řídit Váš marketing napříč všemi kanály. Podpoříme Vaše podnikání a značku. Přinášíme Vám zisky z online marketingových kampaní. Spravujeme PPC kampaně na sociálních sítích, Google, Seznamu a vyhledávačích zboží. Dosahujeme meřitelných výsledků, které Vám reportujeme. Vyvíjíme a spravujeme špičkové weby, e-shopy, portály, microsity, aplikace a software na míru. Provádíme optimalizaci pro vyhledávače neboli SEO. Získáváme zákazníky z prvních pozic ve vyhledávání. Silný vizuální projev se zapíše Vašemu zákazníkovi do paměti. Pomůžeme Vám vytvořit smysluplnou identitu značky. Zajistíme veškeré grafické materiály. Produkujeme také reklamní předměty. Produkujeme POS a POP materiály. Zajišťujeme profesionální fotografické služby a 3D virtuální prohlídky interiérů. Nahráváme a uvádíme do radií Radiospoty. Organizujeme úspěšné marketingové eventy. Zajišťujeme pro své klienty mediální servis. Budujeme dobré vztahy s veřejností. Tvoříme komunikační strategie. Píšeme reklamní texty a publikujeme odborné PR články a tiskové zprávy. Každá práce je pro nás výzvou, kterou rádi zdoláme.

Kontakt

Ing. Zbyněk Římal

Tel.: +420 774940301 E-mail: zbynek,rimal@marketkings.cz Www: http://www.marketkings.cz
U Průhonu 773/12,
Praha - Holešovice, 170 00

Reference

LevnéIphony.cz

Animace, Branding, Fotografie, Hudba, zvuk a video, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama, Public Relations

Vývoj eshopu, tvorba identity a marketingového plánu a strategie-online marketing, správa PPC a sociálních sítí, tvorba animovaných videí, obsahová strategie a PR články. Jsme partnerem projektu od začátku a za rok a půl jsme společnými silami se stali jedničkou na trhu s použitými iPhony. První pozice v organickém vyhledávání, významné postavení na trhu v segmentu, mnoho pozitivních recenzí a vracející se zákazníků a neustále roustoucí obrat jsou znaky úspěchu projektu. Jejich instagram je jedním z nejsledovanějších firemních účtu v ČR.Jejich instagram je jedním z nejsledovanějších firemních účtu v ČR.

TopFly-web

Animace, Branding, Fotografie, Hudba, zvuk a video, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama, Průmyslový design, Public Relations

Cestovní kancelář TopFly-Marketingové strategie, obsahové strategie, správa sociálních sítí, správa PPC kampaní, videotvorba a odborný dozor nad vývojem nového webu.

Redesign kofila

Animace, Hudba, zvuk a video, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama

Web design, grafika, tiskoviny, polepy a merchendising.