MENU

Marketica s.r.o.

MARKETING – konzultacemi v oblastech marketingu a obchodu, uvádění produktů na trh a propagační akce, školení obchodních zástupců a prodejní sítě, průzkumy trhu DIGITAL – webové stránky a e-shopy, e-mailing, internetová reklama, sociální sítě BRANDING – definice poslání firmy, návrh loga/značky, texty.

Naše činnost a naše aktivity jsou založené na profesionalitě, odbornosti, důvěře a dlouhodobé spolupráci s našimi klienty. Naším cílem je pomoci Vám uspět tam, kde jste doposud tápali a díky tomu nastartovat Váš obchod v oblastech, kterým nejlépe rozumíme. Naší ambicí není být jen další marketingovou agenturou. Jsme přirozená součást marketingových týmů firem, kterým pomáháme v jejich podnikání. Nejsme zatížení provozní slepotou a dokážeme vytušit mnohdy přehlížené obchodní příležitosti. Věříme, že existuje jediný správný a to zákaznicky orientovaný marketing.

Kontakt

Ivan Kraner

Tel.: 725 743 253 E-mail: ivan@marketica.cz Www: http://www.marketica.cz
Úprkova 724,
Praha 9 - Klánovice

Názory klientů

Oceňuji profesionální přístup, 100% spokojenost. Mohu vřele doporučit.

MAGDA NAKLÁDALOVÁ jednatelka společnosti, Northtech

Ivan is a very talented graphic artist with great marketing and business knowledge, because of Ivan, Marketica has played a critical role in building our business during our initial growth phase.

DAVID NICHOLS CEO, Qore Technologies

Reference

Stavební společnost NORTHTECH S.R.O.

Branding, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Průmyslový design

Grafický návrh a produkce firemních materiálů (vizitky, tiskoviny, polepy aut, apod.) – návrh a výroba webových stránek společnosti

Technologická společnost QORE TECHNOLOGIES S.R.O.

Branding, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama

Grafický návrh firemních materiálů a prezentace společnosti – návrh a výroba webových stránek společnosti

Odborné vydavatelství DCD PUBLISHING S.R.O.

Branding, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama

Návrh a výroba několika webových stránek společnosti – kompletní řešení rozesílky pravidelných mailingů na zákazníky (cca. 22 tisíc kontaktů).