MENU

Litea Solution s.r.o.

Co děláme, děláme s vášní. Neustále se vzděláváme a hledáme nové technologie, postupy k efektivní realizaci. Navrhujeme a realizujeme weby, eshopy, aplikace. Vše podporujeme následnými marketingovými aktivitami. Mezi naše nabízené služby patří: Webové stránky Eshopy Aplikace na míru Kreativní design Online marketing.

Společnost Litea Solution se zaměřuje především na tvorbu webových prezentací, eshopových řešení a aplikací stavěných na míru zákazníka. Jednáme většinou přímo s majiteli či řediteli společností. V drtivé většině případů je u projektů v tomto segmentu velký tlak na efektivitu realizace. Ta plyne z pochopení problematiky a célové skupiny zákazníků. Do projektů vkládáme, kromě webového know how, také znalosti z realizovaných projektů. Zkušenosti máme z následujících oborů: Finančnictví, Služby, Eventy, Prodej, Neziskový sektor Díky našim zkušenostem známe standardní procesy v korporacích, kde kladen mj. důraz na bezpečnost. Jsme zvyklí jednat na více úrovních – Projektový manažer, Obchodní zástupce, Analytik, Tester, IT specialista. Standardně zajišťujeme technický servis, který má své SLA parametry.

Kontakt

Boris Nikolov

Tel.: +420 723 376 556 E-mail: boris.nikolov@litea.cz Www: http://www.litea.cz
Římská 20,
Praha 2

Reference

Pragartworks.com

Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing

Prezentace vytvořená na míru pro Louise Beer, cílem je ukázat díla českých autorů i zahraniční klientele. Litea Solution tvořila webovou prezentaci jakožto celek, od analýzy, designu, návrhu loga, až po realizaci a následnou správu.

ČSOB Penzijní společnost, a. s.

Marketing, Mobilní aplikace, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing

Pro společnost ČSOB Penzijní společnost, a. s. jsme ve spolupráci s agenturou Sherpas.cz udělali redesignu webu www.csob-penze.cz. Cíl projektu byl zvýšit povědomí o penzijním spoření, zlepšit jeho pověst a zvýšit konverze online sjednaných smluv. Web je koncipován více technicky a je zaměřen předně na fakta a aktuální data.

Albatros Media a.s.

Marketing, Mobilní aplikace, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing

Pro Albatros Media a.s. spravujeme doménu www.humbookfest.cz, který představuje každoroční festival knih v Praze, na kterém se můžete osobně setkat se světovými i českými autory, s redaktory, překladateli a bloggery. Tento festival měl za cíl přilákat především mladou generaci ke čtení. Projekt vznikal na základě požadavku důkladné UX analýzy, kreativně pojatého designu a plně editovatelného obsahu. Vše jsme splnili na výbornou v rekordním čase.