MENU

Light communication s.r.o.

Naše práce v oblasti IT zahrnuje více než jen tvorby webových prezentací, ale i programování webových aplikací i desktopových či dokonce komplexních systémů, které navzájem spolupracují. Podle požadavků našich klientů zajištujeme i PR aktivity nebo třeba odborné konzultace v oblasti online komunikace.

Vždy se snažíme do webových stránek přidat další hodnotu, která klientovy přinese užitek.

Kontakt

Petra Hátlová

Tel.: 606358508 E-mail: info@lightcommunication.cz
Sportovní 193, 289 12 Třebestovice IČ: 04984072 DIČ: CZ04984072

Názory klientů

Náš registrovaný spolek Prag Coursing oslovil firmu Light Communication s.r.o. v roce 2017 s požadavkem na vytvoření klubového webu. Pan Ondřej Hátle, s kterým jsme za firmu komunikovali, plnil naše požadavky ochotně a ve stanoveném termínu a vytvořil pro nás web, který je velmi moderní. Seznámili nás s obsluhou a web nám i spravují. Vše bylo velmi rychlé a ve všem nám vyšli vstříc. Na firmu se rádi znovu obracíme.

Předseda Prag Coursing z.s. Martin Říha

S firmou Light Communication s.r.o. jsem začal spolupracovat v roce 2017. Naše první spolupráce se týkala tvorby webu sexjehra.cz. Pro tento web společnost dodala grafický návrh a následně dle něj a našich požadavků vytvořila web. Poté nám firma vyvářela k webu i eshop. Za společnost Light Communication s.r.o. se mnou jednal a technické záležitosti řešil pan Ondřej Hátle. Spolupráci s firmou mohu doporučit, její práce je na vysoké profesionální úrovni, dílo bylo odvedené vždy v předem stanoveném termínu a za předem dohodnutou cenu.

Ing Vladimír Buřič jednateli BH trading company s.r.o.

Se společností Light Communication s.r.o. a jejími zástupci naše škola spolupracuje již od roku 2016. Za dobu spolupráce nám firma pod vedením pana Ondřeje Hátleho vytvořila obsáhlé webové stránky školy, několik interních systémů přímo na míru přesně dle našich požadavků a představ. Tyto systémy běží spolehlivě dodnes. Společnost Light Communication s.r.o. nám webové stránky i ostatní systémy nadále spravuje a poskytuje technickou podporu na nejvyšší úrovni. Při každém novém zadání proběhne nejdříve podrobná konzultace, následně pak analýza stavu a požadavků. Po realizaci jsme detailně se systémem seznámeni a postupně proškoleni o jeho používání. Všechny zakázky realizované společností Light Communication s.r.o. byly vždy zrealizovány včas. Oceňujeme kvalitu, spolehlivost a vstřícnost. Se společností Light Communication s.r.o. budeme nadále velmi rádi spolupracovat.

Mgr. Vladimíra Reinerová ředitelka školy

Reference

Reference PragCoursing

Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2017

Hlavním cílem při tvorbě webu byla přehlednost a jednoduchost. Celý web byl postaven tak, aby bylo nutné co nejméně zásahu, a přesto dobře reprezentoval spolek Prag Coursing z.s.

BH trading company s.r.o.

Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2017

Webová aplikace s né úplně běžným tématem. Aplikace byla postavena na hybridním modelu e-shopu a “blogu”. Při tvorbě jsme se podíleli na všem zásadním od grafiky po vhodnou platební bránu. Použilo se zde několik zajímavých technologií, které aplikaci vyzdvihli na vyšší úroveň.

ZŠ Kolovraty

Fotografie, Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2016

Byli jsme u zrodu nových webových stránek pro Základní školu Praha – Kolovraty.
V rámci vývoje byly potřeba vytvořit i další podpůrné mechanismy, například rezervační systém. Postupně jsme provázali všechny prvky, které následně vytvořily systém. Ten se nyní stále rozrůstá a je velice přívětivý pro jeho uživatele, jak ze strany školy, tak rodičů.

Homeportal

Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2019

Autoslužby Kesnerka

Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2018

Vital Institut s.r.o.

Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2018

Na základě grafických podkladů jsme zhotovili web, na který jsme pyšní.