MENU

Včeliště

Proměníme váš marketing v dlouhodobou konkurenční výhodu. Pomocí obsahu.

Vytvoříme obsah, který vás dostane k zákazníkům a přesvědčí je vaši službu nebo produkt zakoupit. Dokáže je navíc udržet dlouhodobě, aby nepřešli ke konkurenci.

Jak vám pomůžeme uspět:

  • Vymyslíme zajímavý obsah, vytvoříme ho a zpropagujeme.
  • Zapojíme do vašeho marketingu sociální sítě.
  • Zaměříme se na chytrý e-mail marketing.
  • Postaráme se o optimalizaci pro vyhledávače.

Pomůžeme s částí vašeho marketingu, nebo ho celý vezmeme pod svá křídla. Vy se tak budete moci věnovat důležitějším činnostem ve své firmě či projektu.

Obsahový marketing nám přinesl většinu našich klientů. Dobře proto víme, jak skvěle funguje. Rádi s ním pomůžeme i vám.

Kontakt

Barbora Smyčková

Tel.: 777 690 636 E-mail: barbora.smyckova@vceliste.cz Www: https://vceliste.cz/
Dřevčice 213, 250 01, Brandýs nad Labem IČ: 28947584 DIČ: CZ28947584

Názory klientů

Včeliště opravdu rozvíjí moje podnikání. Je s nimi perfektní domluva. Co řeknou, to udělají. Nikomu jinému bych už internetový marketing nesvěřit.

Michal Hanák, https://www.gallagher.cz/

SEO analýzu, kterou pro mou firmu vypracovalo Včeliště, považuji za velký přínos. V současné době je web natolik výkonný, že jsem zrušil placenou propagaci.

Pavel Bubík, https://www.bubik-vrata.cz/

Dokázali nám na FB vybudovat za poměrně krátkou dobu velké publikum příznivců a velkým podílem se zasloužili o budování značky Jasmine.

Michal Špaček, https://www.jasminecz.cz/

Spolupráce s CopyVčelkou funguje od samého začátku na výbornou. Konečně máme zdroj kvalitních textů a za dobrou cenu.

Viktor Šabacký, https://www.mioweb.cz/

Reference

Gallagher.cz

Branding, Marketing, Online marketing, Produkce a reklama
Rok realizace: 2015 - současnost

Na začátku malý internetový obchod, který vyzkoušel snad už všechny způsoby, jak se zviditelnit ve výsledcích vyhledávání. Po oslovení Včelištěm jsme zpracovali pro Gallagher.cz potřebné strategie a zaměřili jsme se na optimalizaci pro vyhledávače a brzy přidali i obsahový marketing. Díky těmto metodám jsme postupně, každý měsíc, navyšovali počet získaných objednávek a obrat. Dnes je internetový obchod velkým hráčem na poli prodejců elektronických cigaret.

Optimalizace pro vyhledávače obsahovalo úpravy webu jako takového. Společně s programátorem jsem opravili technické i obsahové nedostatky webu. Pomohli jsme i s přípravou e-mailů v objednávacím procesu, postupně vylepšili popisky produktů. Malými změnami jsme dosáhli zdvojnásobení konverzního poměru objednávek.

Spolupráce se stále rozvíjí a internetový obchod každý měsíc zvětšuje svoji konkurenční výhodu ve formě kvalitního obsahu a dobré propagace, kterou mu nikdo jen tak nevezme.

 

SpeciálníZahradnictví.cz

Branding, Design Thinking, Marketing, Online marketing, Produkce a reklama
Rok realizace: 2016 - současnost

Specializovaný prodejce potřeb pro indoor pěstování rostlin nás oslovil se zadáním získat více zákazníků pro jeho internetový obchod. Postupně jsme převedli stránky na nový, lepší e-shopový systém a navrhli grafickou podobu. Připravili jsme magazín a začali s obsahovým marketingem, který pomáhá pěstitelům s jejich úrodou. Magazín se stal tak populární, že má sám o sobě dnes podobnou návštěvnost jako samotný obchod.

Postupnými kroky na poli optimalizace pro vyhledávače, obsahového marketingu, e-mail marketingu a aktivitě na sociálních sítích jsme z malého nevýrazného e-shopu vybudovali silného prodejce, který drží pod plnou kontrolou většinu zdrojů zákazníků a jemuž postupně roste počet objednávek přes interenet.

ERA Reality

Marketing, Online marketing, Produkce a reklama

Pro ERA Reality jsme vytvořili hned několik kampaní, včetně získatelské. Cílem získatelské kampaně bylo prostřednictvím kvalitního obsahu přimět návštěvníka, aby se s důvěrou obrátil na makléře se žádostí o pomoc při prodeji či nákupu nemovitosti.

Kampaň je připravena tak, aby ji mohli využívat sami makléři ERA Reality k získání nových klientů. Zahrnuje tvorbu webu pro makléře, využití e-mailingu včetně automatizace i příspěvků na sociální sítě, vše podle připraveného vzoru.

JasmineCZ.cz

Branding, Marketing, Online marketing, Produkce a reklama

Prodejce moderních a spolehlivých kočárků a dalších dětských doplňků, které splňují nejpříšnější normy, nás oslovil se zájmem o založení firemní stránky na Facebooku. Pro My Jasmine Trading s.r.o. jsme rozjeli úspěšný facebookový profil.

Za dva měsíce se nám podařilo s minimálním rozpočtem získat skoro 1 000 fanoušků na této sociální síti. Stránku jsme osobně zakládali, sladili veškerou grafiku a vsadili převážně na autentické fotografie.