MENU

La Taupe s.r.o.

DESIGN – Naše kreativní oddělení je plné zajímavých lidí se skvělými nápady a citem pro design. ONLINE – V našem online oddělení pracují nejen skvělí programátoři, ale i specialisté na online marketing. CONTENT – Krásný design je základem pro každý propagační materiál, neméně důležitý je však také obsah.

Jsme kreativní parta, která ráda tvoří krásné a funkční věci. Naše nápady přenášíme na papír nebo monitor už 18 úžasných let. Baví nás koncepční práce, která se prolíná od grafického designu, přes online až po vytváření obsahu. Každou zakázku řešíme individuálně a zakončujeme ji vlastní realizací.

Kontakt

Veronika Honsová

Tel.: 724356011 E-mail: veronika.honsova@lataupe.cz Www: http://www.lataupe.cz
Rašínovo nábřeží 70/14,
Praha 2 - 128 00

Reference

ZOO Olomouc - Oko do světa divočiny

Branding, Fotografie, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Průmyslový design

V každém z nás je kus divoké zvěře. Proto pracovat na projektu ZOO Olomouc je pro Jeanův tým doslova radost. Vytvořili jsme nový vizuální styl, který ukazuje na úzké spojení světa zvířat a lidí v podmínkách přirozeného prostředí divočiny. Slogan “OKO DO SVĚTA ​DIVOČINY” pomohl vyjádřil tuto myšlenku textově a dokonale zaklapnul s grafickým návrhem. Při tvorbě nového vizuálního stylu jsme vycházeli z loga zahrady, k jehož hlavním symbolům patří oko ptáků, savců a plazů.

Sopo - Všechno začíná vinutím

Branding, Fotografie, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama, Průmyslový design

Ztvárnění dynamického pohybu, který vzniká při každém navíjení drátů do elektromotorů, se povedlo našim designérům při návrhu klíčového vizuálu. Ruku v ruce už pak šel i redesign loga, nové prvky se nyní zapracovávají do webových stránek a dalších materiálů.

Ambiente - Vrcholná gastronomie

Branding, Mobilní aplikace, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama, Průmyslový design

Na základě grafických návrhů připravených v designovém Studiu Najbrt, programujeme většinu webů sítě provozoven restaurací Ambiente. Součástí administrace je i aplikace na tvorbu jídelních lístků pro všechny restaurace, které se každý den aktualizují a automaticky se zobrazují na jednotlivých webech a exportují do pdf jídelních lístků, které si provozovny tisknou.