MENU

JIRKONT s.r.o.

Jsme marketingová agentura z Kolína a v on-line marketingu se pohybujeme přes 10 let. Zabýváme se konzultacemi a správou internetového marketingu. Pomáháme především se SEO a PPC kampaněmi. Jednorázově poradíme nebo připravíme školení na míru. Pro každý projekt vždy hledáme individuální řešení a upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci.

Kontakt

Jiří Krejčík

Tel.: 720384264 E-mail: jiri.krejcik@jirkont.cz Www: https://www.jirkont.cz/
Bratří Blechů 234
280 02 Kolín – Štítary
IČ: 051 87 532 DIČ: CZ05187532

Názory klientů

“Jirku Krejčíka ze společnosti JIRKONT s.r.o. jsem poznala na Marketing festivalu. Působil na mě klidným dojmem. Co oceňuji je to, že sám přichází s podněty, dělá analýzy a hledá problémy v SEO TisknuLevne.cz. Na čem se domluvíme, to opravdu je a skutečně se tomu věnuje. Úkoly (a to i na nás) se snaží dotahovat a vyzývá nás k aktivitě. Spolupráce s ním je přínosná a návrhy, které předkládá dávají smysl a posouvají nás dál. S Jirkou se mi skvěle spolupracuje a funguje nám to.”

Radka Kupcová, PENDA s.r.o.

“Spolupráce s panem Krejčíkem byla pro mě přínosná, konstruktivní, rychlá a příjemná. Mým požadavkům bez odkladů a velmi pečlivě vyhověl. Pokud jsem s něčím nesouhlasila, okamžitě se snažil vymyslet a navrhnout jiné řešení. Děkuji mu za trpělivost, kterou se mnou měl a také jsem moc ráda, že s ním mohu dále spolupracovat.”

Jolana Válová

Reference

TisknuLevne.cz

Online marketing
Rok realizace: 2017 - nyní

Pro e-shop TisknuLevne.cz dohlížíme na technickou SEO oblast a zajišťujeme link building včetně tvorby obsahu. Výsledky spolupráce sledujeme v SEO nástrojích a přizpůsobujeme se novým trendům. Kromě marketingového oddělení na straně TisknuLevne komunikujeme napřímo i s vývojáři, se kterými řešíme konkrétní implementace v e-shopu.