MENU

Jiří Trnka

Komplexní webová, grafická a mediální (foto, video) řešení

  • tvorba internetových stránek, webdesign
  • programování internetových systémů
  • grafické práce (loga, vizitky, letáky, bannery, …)
  • fotografování
  • natáčení, střih a postprodukce videí
  • online marketing, marketing
  • copywriting a PR
  • mentoring

Kontakt

Bc. Jiří Trnka

Tel.: +420 607 515 524 E-mail: trnka@kao.cz Www: http://kao.cz/
Nádražní 208, 262 31 Milín IČ: 75960052

Názory klientů

S realizací mé zakázky, nové webové stránky, jsem se na pana Trnku obrátil na doporučení a určitě toho nelituji.

Stačil jeden jediný pohovor, kde jsme si ujasnili co chci a co z mých představ půjde realizovat a jak rychle. Potom se již všechno řešilo e-mailem.

Jsem promotérem motokrosového seriálu pro střední, jižní a západní Čechy a bez funkčních, spolehlivých a přehledných webových stránek to prostě nejde.

S rychlostí jakou byly nové stránky realizovány jsem byl velice spokojen.

Jako administrátor oceňuji zejména jednoduchost ovládání a rychlost řešení problémů, které se vyskytnou. Jestli to vůbec lze nazvat problémy, protože se vlastně jednalo a jedná o realizaci mých nových přání a rady jak se stránkami lépe pracovat.

Kvalitu stránek neoceňuji jen já, ale všichni kteří stránky navštěvují především pro jejich vzhled a přehlednost.

Oldřich Kolář

S celkovou prací jsem byla spokojena, vše probíhalo přesně podle našich představ. Komunikace byla rychlá a pružná a v případě jakýchkoliv problémů v průběhu tvorby nového webu nám byla poskytnuta rychlá odpověď a návrh na vyřešení.

Vyzvdihla bych především snahu a ochotu pana Trnky pro návrhy a inovace.

V případě, že bychom měli tvořit jakýkoliv další web, nevahála bych s opětovným oslovením pana Trnky.

Ivana Pajtaiová

Obrátil jsem se na firmu KAO s žádostí o redesign webových stránek naší firmy. Šlo o zajištění moderního vzhledu této prezentace a doplnění údajů. Zakázka byla vyřízena k mé plné spokojenosti v přiměřeném termínu. I cena byla velmi příznivá.

Oceňuji zejména „doplňkový servis“. Tedy situace, kdy potřebuji řešit nějaký problém urychleně (třeba s nastavením mailových schránek). Reakce a pomoc je okamžitá. Za to má firma KAO můj velký dík.

RNDr. Michal Hamet, MBA

Dlouho dobu jsem věděla, že ke své práci potřebuji webové stránky, na kterých se moji klienti dočtou kdo jsem a jak pomáhám svým klientům.

Měla jsem několik let doménu, kterou jsem každý rok platila, ale využívala jsem pouze email. Nevěděla jsem kde začít, co je doména a hosting, jak propojit případnou webovou stránku vlastní výroby s touto doménou. Neměla jsem chuť si vše vyhledávat a načítat, přišlo mi to komplikované a chtěla jsem se věnovat svojí práci, namísto učit se technickým věcem.

Jen jednou jsem zkusila sestavit si vlastní stránku na Wix, úvodní fotku a text jsem dělala několik hodin a nakonec vzdala. Navíc jsem zjistila ceník a nezdálo se mi to výhodné.

Jiřímu jsem ukázala předlohu z Wix, která se mi líbila a požádala, aby mi vytvořil podobnou stránku, ve dvou jazycích.

Dodala jsem vše potřebné, dohodli jsme se na obsahu, rozvržení, barevné kombinaci, dostala jsem rady ohledně textů a fotek. Promysleli jsme účel stránky a co od ní očekávám (blog, akce, reference).

Dnes mám hezké funkční stránky, na které jsem hrdá. Mám přístup k úpravám a vkládání vlastních textů a fotek v různých sekcích.

Jiří je ochotný a flexibilní, vyhoví zákazníkovi a umí předat svůj osobní názor a zkušenosti.

Petra Slade

Pán byl osloven se žádostí o zhotovení jednoduché a snadno editovatelné verze webovek mé chovné stanice Z Rudého Údolí. Požadavkem bylo přepracování původních stránek při zachování veškerých historických informací a fotografií a možnosti editace laikem.

Nové webovky jsou jednoduché, přehledné a zhotovené dle přání. Realizace zakázky trvala pouze pár týdnů, což odpovídalo mé představě. Cena za zakázku odpovídala dnešním cenám, nebyla přemrštěně vysoká ani podivne nízká.

Konečně mám stránky, na které si sama mohu jednoduše vkládat nové fotky a psát články. Web master je ochoten dále spolupacovat a hlavně pomáhat v případě, že si s něčím nevím rady.

Marie Hartmanová

Reference