MENU

Jiří Chomát

Jsem Jirka Chomát, podnikatel změn a konzultant — dvacet let se pohybuji v e‑commerce a pomáhám firmám s podnikáním na internetu. V úzké spolupráci se svými klienty navrhuji a realizuji změny byznysu, digitálních produktů, designu služeb, značek i marketingové strategie. Protože měnit se je potřeba pořád. Imrvére.

Služby

Podnikání změn — e‑commerce je pohyblivý byznys v pohyblivém prostředí. Každý den může vaší firmě vyrůst nová konkurence, která změní trh nebo ohrozí vaši pozici. Proto je třeba, abyste se neustále měnili a zlepšovali. Přizvěte mne do svého týmu pro dlouhodobou spolupráci. Společně najdeme způsoby, jak zlepšit vaše podnikání a odlišit se od konkurence. Naučím vás podnikat. Změny.

Konzultace — potřebujete validovat své podnikatelské nápady? Hledáte způsob, jak se odlišit od konkurence? Chcete dostat nový produkt na trh? Rád se stanu vaším poradcem. Společně najdeme nové cesty a řešení, které splní váš cíl. Uspět.

Kontakt

Jiří Chomát

Tel.: 724 052 552 E-mail: jsem@jirka.ch Www: https://www.jirka.ch/
Mítov č. p. 39, 335 63 Nové Mitrovice IČ: 70136769 DIČ: CZ29105170

Názory klientů

Spolupráci s Jirkou si projektech vždy maximálně užívám. Je to přesně ten typ strategického konzultanta, který dokáže s neskutečnou lehkostí a ohromnou erudicí posouvat digitální projekty o mílové kroky kupředu. Jedním z měřítek, kterým posuzuji konzultanty je to, jak rychle se investice do nich vložená klientům vrací. A u Jirky je tato doba v řádu týdnů. Občas je mi líto, že ještě neumíme lidi klonovat. Jinak bych ho nechal naklonovat a chtěl, aby pracoval pro všechny naše klienty.

Tomáš Izák — CEO Proof & Reason

Jirka je člověk, kterého chcete mít na projektu. Podniká změny, které jsou řízené a pro celý tým je velkým hnacím motorem. Jednotlivé změny dotáhne do finálního stavu v čemž vidím jeho obrovskou přidanou hodnotu. Má obrovský rozhled díky kterému roste celý projekt. Perfekcionista, puntičkář, který se dokáže rychle rozhodnout a rozjet jakoukoliv výzvu po daných krocích do finále. Jirku mohu maximálně doporučit, práci s ním si budete opravdu užívat :-)

Ing. Jan Kvasnička — expert na použitelnost a konzultant

Spolupracovali jsme s Jiřím na přípravě projektu zadávací dokumentace pro výběrové řízení na realizaci nového portálu BusinessInfo.cz — v prostředí státní správy se jednalo o poměrně komplikovaný projekt. Navíc ambiciózní v tom směru, že naším cílem bylo postavit moderní řešení, které udrží krok s novými technologiemi, trendy a designem. Spolupráce splnila naše očekávání, Jiří nám byl inspirací a velmi oceňujeme definici přípravy projektu, která je součástí zadávací dokumentace.

Dita Slunečková — vedoucí on‑line služeb CzechTrade

S Jirkou je spolupráce příjemná, užitečná a hlavně věcná. Žádná omáčka, žádné povídačky kolem — jde se k věci, prakticky a přímo. Má dobré nápady a umí si je obhájit. Takže jasně doporučuju.

Jan Hájek — šéf Zážitky.cz

Další viz https://www.jirka.ch/reference/

Reference

doubleshot

Branding, Marketing, Online marketing, Public Relations

Legendární pražírně kávy, která naučila Čechy pít špičkové kafe a stála u zrodu hipsterské karlínské kultury, pomáhám s on‑line marketingem i rozvojem e‑shopového řešení. Podnikáme změny v pozici značky na trhu. A piju skvělý kafe.

Dostupný advokát

Branding, Marketing, Online marketing, Produkce a reklama, Public Relations

Po několika měsících práce nezbyl z projektu advokátních služeb kámen na kameni. Vše jsme předělali! Nyní dlouhodobě spolupracujeme na marketingové strategii, uživatelských průzkumech a designu služby.

Zážitky.cz

Branding, Marketing, Online marketing

Pro jedničku na trhu v oboru zážitků jsem připravil analýzu a návrhy zlepšení v produktu i marketingové komunikace. Dlouhodobě se podílím na přípravě a realizaci marketingové strategie i analýze zákaznických dat nebo výzkumu.

Slevomat

Branding, Fotografie, Marketing, Online marketing

Dlouhodobě pomáhám největšímu tržišti nejen tuzemských pobytů, dovolených a služeb se změnou způsobu podnikání a hledám způsoby, jak lépe využít potenciál interních týmů produktového oddělení, obchodu a marketingu.