MENU

Janíček Design Studio

Jsem průmyslový designer a inovátor. Více jak 15 let vytvářím profesionální průmyslový a interiérový design.

Díky dlouholeté úzké spolupráci s dalšími profesionály nabízím komplexní službu: Koncept design – skici, vizualizace, modely a 3D tisk – detailní rozpracování návrhu – výrobu funkčních prototypů a testování – inženýring (konstrukce) – supervizi výroby. Navrhuji inovativní, jednoduchá a praktická řešení s estetickou hodnotou, která podpoří konkurenceschopnost produktu. Prosazuji osobní přístup ke každé zakázce a snažím se respektovat technologické, výrobní a finanční možnosti svých klientů.

Kontakt

Ing. Jiří Janíček

Tel.: +420 602 513 133 E-mail: jiri@janicek-design.cz Www: http://www.janicek-design.cz/
Sídlo: Kafkova 1676/22, Praha 6, 160 00
Studio: Papírenská 10, Praha 6, 160 00
IČ: 66914531

Názory klientů

Spolupráce s panem Janíčkem byla na profesionální úrovni. Za dobu posledních let pan Janíček pro nás připravil několik návrhů nových laboratorních zařízení, které se prodávají po celém světě. Na začátku každého vývojového projektu byl pan Janíček účasten týmového brainstormingu, na kterých se probírala možná podoba nových návrhů budoucích přístrojů. Pan Janíček se aktivně zajímal o funkčnost našich laboratorních přístrojů a ergonomii, kterou zohlednil u jeho nových návrhů. Velikou výhodou pana Janíčka je jeho cit pro návrh moderních zařízení a taktéž jeho technické znalosti, které byly přínosem při naší spolupráci.

Libor Štramberský, Roper Engineering

Škola ACGA dlouhodobě spolupracuje s panem Jiřím Janíčkem na projektech, které systematicky budují naší obchodní značku a posilují vizuální vnímání ve společnosti. Silnou stránkou Jiřího Janíčka je originalita tvorby při zachování požadavků na výsledek. Pan Janíček je spolehlivý v časových požadavcích i v obsahovém plnění. Stabilní dodavatel s širokým přehledem a zkušenostmi.

Pavla Bajuszová, jednatelka, Anglicko-české gymnázium Amazon

Reference

Multifunkční ruční svítilna Guard Trooper

Průmyslový design

Guard Trooper je multifunkční ruční svítilna která je speciálně vyvinuta pro policii, pořádkové síly a armádu a speciální útvary. Kombinuje v sobě HD kameru a velmi výkonnou LED spolu s přidruženou červenou a UV LED 365nm vlnové délky.

Programovatelný logický automat (PLC)

Průmyslový design
Rok realizace: 2013

Programovatelné automaty s měřícími funkcemi v provedení základní a rozšiřitelné moduly.

Jedná se o průmyslový počítač používaný pro automatizaci procesů v reálném čase.

PŘÍSTROJ PRO PŘESNÉ IONTOVÉ LEŠTĚNÍ

Průmyslový design

Přístroj pro přesné iontové leštění (PIPS model 691) od firmy Gatan umožňuje ztenčování vzorků proudem ionizovaného Ar, a to až na tloušťku v jednotkách nm.

Přístroj na broušení vzorků materiálů

Průmyslový design

Přístroj na broušení vzorků materiálů Dimple Grinder od firmy Gatan se používá na vyhloubení kruhové jamky (sférické nebo s plochým dnem) v materiálech jako např. keramika, polovodiče, kovy nebo jejich kombinaci. Hlavní použití je pro přípravu vzorků pro TEM (Transmisní elektronová mikroskopie).

Tvarový koncept navazuje na předchozí přístroj pro přesné iontové leštění. Tyto dva přístroje pracují v návaznosti na sobě.

LÁHEV NA VODU

Průmyslový design
Rok realizace: 2010

Obal láhve na balenou vodu. Obsah 1,5l.

Výrobce: Nayasa (India)

Recepční pult

Architektura, Průmyslový design
Rok realizace: 2014

Atypický návrh recepčního pultu a administrativního zázemí pro kadeřníky salonu Robert Starý.

Z vnitřní strany má v sobě integrované zásuvky 220V a také několik samostatných malý zamykacích skříněk, pro uložení osobních věcí jednotlivých kadeřníků.

Recepční pult byl součástí návrhu celého interiéru salónu.

Design televizního studia TUTY TV

Architektura, Průmyslový design
Rok realizace: 2017

Originální návrh televizního studia nově vzniklé celoplošné televize TUTY.

Studio představuje imaginátní “dětský” pokoj, ve kterém vznikají všechny koncepty a realizace nápadů dnešních teenageru.

Prostor vytváří kovová konstrukce, která je obalena LED páskem. Všechny objekty jsou mobilní, takže dle potřeby může být dispozice měněna.