MENU

Jan Hrkal

Kompletní internetové prezentace vč. vlastního intuitivního adinistračního nástroje. Vytvoření kompletní corporate identity. UX base – analýza potřeb klienta, vytvoření předpokládaných cest uživatele, wireframes pro prvotní orientaci, funkční prototyp webu … Nafocení / zajištění fotoprodukce s modely ve vhodných prostorách / produktové foto.

Kreativní činnosti se věnuji již cca 16 let. Aktivní jsem především v tvorbě webů (od wireframes po návrh, zajištění a dohled nad kódováním, programováním a poté sám propojuji html frontend s vlastním custom cms), brandingu (tvorba CI a produktový design) a fotografování. Dříve jsem i aktivně kódoval, ale tuto „větev“ už dál neživím. Byl to pro mě zbytečný rozptyl, ale díky zkušenostem mohu poměrně odborně dohlížet nad vývojem projektů.

Kontakt

Jan Hrkal

Tel.: 605 286 360 E-mail: jh@janhrkal.cz
Kubelikova 41,
Praha 3

Názory klientů

Velice si vážím profesionální spolupráce s Honzou Hrkalem, který vynikajícím způsobem kombinuje několik dovedností potřebných k realizaci projektů. Vzácný je jeho přesah v kreativním myšlení, přípravě návrhu, realizaci grafiky a následné realizace jeho přehled v možnostech programování či kódování. Při spolupráci s Honzou si také cením celkového procesu přípravy projeku - pochopení značky, cílové skupiny, celkového charakteru projektu a následném brand building konceptu, nastavení značky - designu, brand manuálu a další práce při realizaci marketingových plánů.

Robin Čumpelík

S Honzou spolupracuji již několik let a vždy jsem s prací maximálně spokojen. Ať už šlo o vytvoření eshopu, nafocení modelky nebo realizace katalogu. Vychází mi vstříc a pokaždé dá do práce něco navíc.

Christian Glossmann / Follia s.r.o.

Začátky naší spolupráce s Honzou se datují od roku 2008, takže letos slavíme kulatiny, což už o něčem vypovídá. Spolupráce i po tolika letech je radostná, tvůrčí a velmi příjemná. Honza nikdy neustrnul na jednom místě a vždy se odborně vyvíjel a pracoval na sobě. Pokud se s ním potkáte, tak navíc zjistíte, že je to báječný, chytrý, kreativní a vtipný muž s jasnými názory.

Zuzana Křížková / OneGroup s.r.o.

Reference

CzechInno

Branding, Fotografie, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Průmyslový design

Internetové stránky

Follia

Multimediální prezentace vč. webových stránek

Internetový obchod

Follia

Fotografie

Fotoprodukce