MENU

Jakub Pollág

Kontakt

Jakub Pollág

Tel.: 777059922 E-mail: jakub.pollag@gmail.com
Milešovská 9, Praha 13000 IČ: 06146082

Názory klientů

Jakub u nás pracoval na pozici hlavního designera skoro dva roky a za tu dobu se mu povedlo navrhnout a zrealizovat pár desítek úspěšných produktů které máme dodnes v portfoliu. - přeloženo z AJ

Massimo Buster Minale - Buster and Punch

„Projekt, který spojuje design a pomoc lidem s hendikepem, nás oslovil, a s radostí jsme se do něj zapojili. Výsledek práce našich designérů a sklářů reprezentuje to, co je typické pro všechny naše designové kolekce – osobitou estetiku, dokonalé detaily i moderní jednoduchost,“ - o projektu Aukční láhev pro Paraple a Pilsner Urquell

Martin Wichterle, majitel sklárny Bomma

Skvěla spolupráce v mimořádně kreativním duchu. Rozumíme si i beze slov.

Alexandra Střelcová - spolumajitelka Haenke Botanical Lab

Reference

Bubbles for Nachtmann

Průmyslový design

Nápojový set pro Německou sklárnu Nachtmann.

Orbital for BOMMA

Design Thinking, Marketing, Průmyslový design
Rok realizace: 2018
Neodbytné překračování oběžných drah
Oběžné dráhy vesmírných těles s hypnoticky zářícím jádrem září všemi barvami. Pronikavě důmyslný design ručně foukaných skleněných čoček s kovovým propojením nabízí z každého úhlu jiné, fascinující vizuální zážitky.

Aukční láhev pro Pilsner Urquell

Design Thinking, Marketing, Produkce a reklama, Průmyslový design

DESIGN AUKČNÍ CHARITATIVNÍ LAHVE PILSNER URQUELL PRO CENTRUM PARAPLE PŘIPOMÍNÁ 100 LET ČESKOSLOVENSKA

20.102018, byla představena další ze série unikátních pivních lahví Pilsner Urquell pro tradiční dobročinnou aukci Centra Paraple. Autory lahví v roce, kdy si připomínáme 100. výročí založení Československa, jsou symbolicky Čech a Slovák – Václav Mlynář a Jakub Pollág ze studia deFORM, kreativní ředitelé české sklárny Bomma.

Plaentr pro Haenke

Průmyslový design

PLÆNTR jsou vaším novým společníkem v každodenní péči o rostliny. Design, inspirovaný klasickým terakotovým květináčem, mají na svědomí Jakub Pollág a Václav Mlynář ze Studia deFORM. Světlo světa spatřily v keramické dílně Martiny Hudečkové a Ĺubomíra Ontkóce v Praze a vznikaly z hlíny pocházející částečně z lomu Brník u Prahy a částečně z geologických zdrojů v západoněmeckém Herschbachu.