MENU

Ing. Josef Berger

Jsem spoluzakladatelem startupu Tanči.cz  a již 12let se věnuji tvorbě ecommerce projektů.

Pomáhám firmám šetřit náklady a čas pomocí autonomních ecommerce systému a automatizací. Zaměřuji se na zatraktivňování webových stránek a navýšení jejich konverzí, poznáním zákazníků. Pomáhám firmám s objevením firemní identity a marketingem.

Klientům jsem schopný se svým týmem poskytnout kompletní servis. Zajistím datovou analytiku, uživatelské testování, SEO, PPC, branding, UI & UX, degign, online marketing i naprogramování kompletního autonomního systému na míru.

 

Kontakt

Josef Berger

Tel.: 773604562 E-mail: berger@webtown.cz Www: https://www.webtown.cz
U Studénky 1286, 509 01 Nová Paka IČ: 87128993 DIČ: CZ8506083773

Názory klientů

S Pepou jsme spolupracovali na tvorbě nového eshopu pro naší firmu Mementerra.Celý proces tvorby webu probíhal hladce a efektivně. Spolupráce s Pepou je radost – ve svém oboru má hluboké know-how a aktivně navrhuje způsoby, jak eshop zdokonalit a poskytuje svá doporučení a best practices. Děkuji :)

Vít Libovický, majitel Mementerra.cz

Spolupráce IBi STORu s Pepou nám dává dlouhodobě smysl. Přináší do našeho projektu know how a zkušenosti z vývoje velkých projektů.

Slavomír Picmaus, jednatel iBiStore.cz

Na začátku byla jen hrubá představa, že potřebujeme nový web, protože původní již neodpovídal trendům online prostředí.
Jsem rád, že nám dobrá reference přinesla tento kontakt. Od začátku šlo o velmi konstruktivní a systematickou spolupráci. Řešili jsme cílové skupiny, jejich potřeby, konkurenci a řadu dalších otázek. Teprve po jejich vyjasnění se vytvořily drátěné modely a následně i samotný web. Vše fungovalo hladce, profesionálně a v domluvených termínech. Uživatelská testování následně přinesly skvělé výsledky. Děkujeme!

Petr Šaroch, jednatel a spolumajitel Hydronic Systems Prague s.r.o.

Reference

Mementerra.cz

Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing
Rok realizace: 2019

Tvorba autonomního eshopu pro prodej zážitkových knih. Cílem bylo navýšit konverzní poměr, zatraktivnit eshop a co nejvíce ho zautomatizovat. V rámci projektu byla zajištěna analýza, uživatelský výzkumu, UI & UX & Design a dodání nového systému.

Hydronic.cz

Branding, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing
Rok realizace: 2019

Redesign a následné vytvoření nové webové prezentace pro firmu Hydronic Systems Prague s. r. o. Cílem nové webové prezentace bylo navýšit poptávky z webových stránek. V rámci projektu byla zajištěna analýza, uživatelský výzkumu, UI & UX & Design, dodání nových webových systému, branding a marketing.

Tanči.cz

Branding, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Public Relations
Rok realizace: 2019

Vlastní startupový projekt, který má za cíl šířit tanec a povědomí o něm. V rámci projektu jsme museli vymyslet vše. Začínali jsme uživatelským výzkumem a nastavením marketingové strategie. Následně jsme vytvořili webový portál, který neustále rozvyjíme a uživatelským testováním posouváme kupředu.