MENU

Ing. arch. Ivo Segeťa

Architektura Development Projektový management.

Nabízím kompletní architektonické a developerské služby od návrhu po realizaci pro jednotlivce a firmy. Pracuji na všech stupních projektu od architektonické studie přes projekty pro územní řízení, stavební povolení a provedení stavby, až po autorský dozor na stavbě a návrh interiéru. Navrhuji rezidenční projekty i sídla firem. Nabídka mých činností zahrnuje: – vyhledání a výběr pozemku či objektu, due dilligence – budget developerského projektu, harmonogram a etapizace – návrh záměru a investiční strategie – projektový management – architektonické služby – projekty, studie, 3D vizualizace a dokumentace – projednávání na úřadech – výběr dodavatele – dohled při realizaci, kontrola rozpočtu – uvádění stavby do provozu – návrh interiéru a vybavení včetně dokumentace – zajištění výroby a dodávky vnitřního vybavení – klientské změny developerských projektů Jsem autorizovaný architekt pro pozemní stavby. Mám univerzitní vzdělání v oboru, 15 let praxe a zkušenosti z developerské společnosti.

Kontakt

Ivo Segeťa

Tel.: +420 608 363 967 E-mail: ivosegeta@gmail.com Www: http://www.sokuton.cz
5. května 660,
Dolní Břežany 252 41

Názory klientů

Dobré nápady na základě našich požadavků, spolehlivý, citlivý a zodpovědný přístup. Naslouchal a netlačil, vycházel vstříc a inspiroval k alternativním řešením. Respektoval naše představy a trpělivě upravoval do finálního stavu. Byli jsme spokojeni.

Petra V.

2011-2012 S Ing. arch. Segeťou jsme se zkontaktovali na doporučení známé. S manželkou jsme návrh od odborníka potřebovali, protože nám chyběla představa, jak moderně, prakticky a přitom zůstat při zemi, ale pokusit se o přidanou hodnotou, postavit náš vysněný dům. Po první schůzce, kdy jsme si vyjasnili naše požadavky, termíny a cenu za stavbu, se přijel na pozemek osobně podívat, aby návrh zapadl do dané lokality. Poté nám dodal první základní návrh, který jsme zhruba do tří měsíců společně dovedli k dokonalosti. Můžeme jen doporučit.

an Žitný janzitny@gmail.com, 773 837 402

2016-2017 Pana ing. Segeťu bez výhrad doporučujeme. Profesionální přístup k věci, rychlé jednání a ochota pomoci s nápadem. Pomohl nám do detailu vymyslet baráček přesně takový, jaký jsme chtěli.

Klára Hanzlíková klara.hanzlikova96@seznam.cz 2017

Reference

Sídlo Knights a.s.

Architektura

Sídlo ASKO a.s.

Architektura