MENU

IDEALAB, s.r.o.

Vymýšlíme a realizujeme marketingové a PR kampaně. Připravujeme obsah, píšeme a spravujeme weby. Vydáváme časopisy a newslettery. Od roku 2006.

Máme zkušenosti s lokálním marketingem i celoevropskými kampaněmi. Odborné znalosti, zkušenosti a energie týmu lidí, které práce opravdu baví. Dlouhodobé vztahy: více než 60 % klientů s námi spolupracuje déle než tři roky. Kvalita práce: více než 90 % našich klientů nás doporučuje dál. Jsme rodinná firma, ale vymýšlíme, řídíme a rozvíjíme velké projekty napříč celou Evropou. Jsme otevření a neformální, protože takový je i náš životní styl. S klienty spolupracujeme od počáteční fáze zadání, přes tvorbu celkového konceptu až po realizaci jak v oblasti koncepčních, tiskových, tak webových komunikačních nástrojů. Zajišťujeme také outsourcing celého marketingového oddělení. Jsme specialisté na online firemní časopisy a copywriting.

Kontakt

Radek Váňa

Tel.: 777572476 E-mail: radek@idealab.cz Www: http://www.idealab.cz
Závěrka 11,
Praha 6 - 169 00

Reference

UPKEMP

Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Public Relations

UPKEMP otevírá bránu Uměleckoprůmyslového musea v Praze. Zahájí tak pro širokou veřejnost zpřístupnění muzea po téměř tříleté rekonstrukci a také představí nově zrekonstruované výstavní prostory. Po 4 týdny budou během festivalu probíhat v UPM zajímavé akce pro širokou veřejnost – výstavní projekt Backstage, zahrnující přednášky o designu a architektuře, módní přehlídka, křty knih či autorská čtení, víkendové programy pro děti (workshopy a divadelní představení) i jiné netradiční formáty, jako například jóga v muzeu. Jsme autory konceptu, programu, produkčně zajišťujeme výstavu Backstage i web a správu rezervací.

Interiér Říčany

Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek

Pro výrobce kancelářského nábytku jsme fotili katalog a natáčeli video k výškově stavitelnému stolu Alfa Up.

Air Dispatch

Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek

Pro firmu Air Dispatch jsme navrhli a každý měsíc vydáváme interní newsletter. Informuje všechny zaměstnance o výsledcích i aktivitách jednotlivých aerolinek, pro které Air Dispatch zajišťuje servis.