MENU

GNOMON Production s.r.o.

Náš zkušený tým zajišťuje pro klienty kompletní servis ve video a filmové produkci. Zkonzultujeme zadání, přijedeme k vám, prohlédneme si vaše lokace a navrhneme nejvhodnější formu, délku a obsah videa. Připravíme scénáře, storyboard, výtvarné návrhy i vizualizace, casting herců i rodilých mluvčí v cizím jazyce. Natáčíme vlastní profesionální technikou a postprodukci provádíme v našem ateliéru blízko centra Brna. Video můžeme doplnit také o 2D, 3D, klasickou či loutkovou animaci, sound design a hudbu zkomponovanou přímo pro konkrétní projekt. Veškerý materiál archivujeme, takže můžeme video později aktualizovat, doplnit nebo přetvořit pro nový účel.

 

Kontakt

Jan Hubáček

Tel.: +420 776 861 119 E-mail: jan@gnomonfilm.com Www: http://www.gnomonfilm.com/
Štefánikova 38a
Brno 602 00 Česká republika
IČ: 04669771 DIČ: CZ04669771

Názory klientů

Původně jsme přemýšleli, že si video natočíme sami. Když jsme ale viděli výsledek týmu GNOMON Production pana Hubáčka, pochopili jsme, že na takové úrovni bychom to nikdy nezvládli. Každá firma, která se chce profesionálně prezentovat, by měla sáhnout i po spolupráci s profesionálním filmařem. Jan Hubáček ve videích využil například animace nebo dron, se kterým natočil „špionážní“ video nebo video doplněné hudbou složenou ze skutečných výrobních zvuků zaznamenaných v KOMA Modular, což nás ve správnosti výběru utvrdilo.

Na sociálních sítích mají videa dosud 191 000 zhlédnutí.

Martin Hart, KOMA Modular

Společnost GNOMON jsme si vybrali jako partnera na zpracování našeho prvního firemního spotu a z tohoto výběru a výsledku jejich práce jsme nadšení. Zejména můžeme ocenit profesionalitu, preciznost a také schopnost nadchnout aktéry videa.

Video jsme poprvé pustili při oslavách výročí založení společnosti a na tvářích kolegů s potěšením pozorovali hrdost, s jakou sledovali projekci. Spontánní projevy nadšení a potlesku nás utvrdily v tom, že jsme vsadili na správného koně. Na tuto prezentaci můžeme být díky Gnomonu pyšní!

Lucie Loulová, Synthon s.r.o.

Na spolupráci s GNOMON Production oceňujeme především vysokou profesionalitu a maximální nasazení, které předčilo naše očekávání. Cílem videa, které mělo být vtipné a seriózní zároveň, bylo informovat diváky o projektu státní agentury, který byl spolufinancovaný ze strukturálních fondů EU. Tento nelehký úkol zvládl Jan Hubáček a jeho tým na jedničku. Skvělá práce!

Zuzana Sedmerová, CzechTrade

Pro vytvoření našeho videospotu jsme GNOMON Production vybrali na základě výběrového řízení a naše očekávání nezklamal. Se svým týmem vytvořili výsledek, který předčil naše požadavky. Během natáčení se prostředí naší firmy proměnilo v malý Hollywood, filmaři měli profesionální přístup a výbornou spolupráci. Na výsledném videu, určeném pro trh v USA, oceňujeme i perfektní americký voiceover od profesionálního rodilého mluvčího a v neposlední řadě také propojení reálných záběrů a počítačové animace, která pomohla zprostředkovat čísla a údaje o firmě Y Soft. Těšíme se na další spolupráci.

Václav Muchna, Y Soft

Spolupráci s Janem Hubáčkem si nelze vynachválit. Úspěch spotu, který pro naši kampaň proti expanzi uhelných dolů dodal, daleko překonal původní očekávání ve smyslu vynalézavosti i sledovanosti. Hubáček umí improvizovat, má smysl pro dramatickou pointu, humor i nadhled a nechybí mu ochota prospět správné věci. Není útlocitný a i z omezených zdrojů spolehlivě vyčaruje velké věci. Zkrátka se toho nebojí.

Josef Patočka, Hnutí Duha

GNOMON Production has created promotional videos from our production site in the Czech Republic and from customers’ plants in the Netherlands and Croatia, combining innovative approach with aerial drones or 3D animations. This investment turned out great for presentation at trade fairs as well as on our website and social media channels. Besides videos we also acquired great promotional photos from our products and completed plants for our customer magazine, online and printed newsletters and other marketing activities. We are very pleased we have chosen GNOMON as our supplier. Their professional approach, along with creativity, innovation and great communication has convinced us to address GNOMON repeatedly for our future projects.

Reyhan Lohmüller & Markus Trame – DIEFFENBACHER GmbH

Reference

IXPERTA

Animace, Hudba, zvuk a video, Produkce a reklama

Ztvárnění dětských přání i splněných vizí v dospělosti se stalo základem nového videospotu přibližujícího pilíře, na kterých dnes stojí IT a komunikační společnost Ixperta. Natáčení probíhalo na řadě rozličných lokací – letiště ve Vyškově, jeskyně pod Stránskou skálou, na střechách pražských mrakodrapů nebo ve ateliéru s dětmi v dobových kostýmech.

Dieffenbacher

Animace, Hudba, zvuk a video, Produkce a reklama

Po natáčení v nizozemské a české pobočce nás firma vyslala do chorvatského Bjelovaru. Pro strojírenský veletrh potřebovala ukázat novinku – průběžný lis CPS+ v plné parádě. Létání s drony v interiérech už je pro nás hračkou. Kombinace 2D infografiky a 3D animovaných modelů vložených přímo do videa podtrhuje krásu tohoto ohromného stroje.

KOMA

Animace, Hudba, zvuk a video, Produkce a reklama
Rok realizace: 2011 - 2017

KOMA Modular je světovým lídrem modulární výstavby. S firmou spolupracujeme již řadu let a měli jsme možnost zachytit či představit řadu jejich realizací a vizí; od videa popisujícího výrobní proces, přes vznik a život českého pavilonu na EXPO Milano 2015 nebo realizaci na pražském Designbloku, kde KOMA prezentovala své variabilní City moduly.

Synthon

Animace, Hudba, zvuk a video, Produkce a reklama

Nizozemská firma Synthon je mezinárodním hráčem na poli farmacie a medicíny. Jejich výzkumná a výrobní pobočka v České Republice splňuje nejpřísnější bezpečností a hygienické normy, natáčení proto vyžadovalo speciální přístup. Jsme rádi, že se nám podařilo představit klíčové aktivity i prostory a tím pomoci firmě v náboru nových zaměstnanců.

TNS Servis

Animace, Hudba, zvuk a video, Produkce a reklama

Firma TNS Servis je smluvní výrobce specializovaný na sériovou výrobu a montáž, zejména pro automobilový a elektronický průmysl. S kamerou jsme prozkoumali útroby podniku a dostali se až k srdci robotů, ze kterých dýchá budoucnost.

 

Vila Park Olomouc

Animace, Hudba, zvuk a video, Produkce a reklama

Oceňovaní architekti Chybík a Krištof připravili pro investorskou firmu GEMO unikátní projekt vilových domů. Pomocí interaktivní 3D mapy prezentují její výhody a pomohli tak přesvědčit politiky k podpoře záměru. Ve videu jsme využili kombinaci reálných záběrů z jejich ateliéru a interaktivní animovaný 3D model, který reaguje na pohyby architektů.

 

SMERO

Animace, Hudba, zvuk a video, Produkce a reklama

Město složené z kancelářských potřeb – to je skvělý vizuální koncept katalogu firmy SMERO. Rozhodli jsme se jej přivést k životu v novém videu a ukázat všechny fáze nákupu. Výroba spotu před nás postavila řadu výzev – kombinovat reálné záběry, létající drony, fotorealistické 3D animace i samotný model města, vystavěný z více než 2500 předmětů!

Y Soft Training Program

Animace, Hudba, zvuk a video, Produkce a reklama

Y Soft je česká firma s pobočkami po celém světě. Přináší inteligentní tisková řešení pro společnosti ze všech segmentů trhu. Pro představení jejích nového training programu americkým partnerům vzniklo video, které kombinuje záběry z jejich týmového prostředí a infografiky zobrazující potřebné údaje.

My Fleet Tracker

Animace, Hudba, zvuk a video, Produkce a reklama

Výrazná stylizace ruční kresby a dramatická zápletka, to jsou devízy animovaného videospotu, určeného primárně na portály iStore a GooglePlay. Představuje praktické využití nové aplikace My Fleet Tracker, která usnadňuje koordinaci, efektivitu a propojuje kolegy v rámci firemních flotil kdekoli na světě.

KOMA

Animace, Hudba, zvuk a video, Produkce a reklama
Rok realizace: 2011 - 2017

Již přes pět let tvoříme videa pro firmu KOMA, která je leaderem na trhu s modulárními stavbami. Díky otevřenému vedení společnost a vzájemné důvěře máme možnost tvořit originální a odvážná díla, kombinující různé techniky. O naší spolupráci se dozvíte více z případové studie JIC (https://www.jic.cz/pripadove-studie/koma-modular-jan-hubacek/).