MENU

Eva Hodinková

Scénografie a design prostoru a věcí – tvorba memotechnických předmětů pro účely vzdělávání a rozvoje osobnosti, např. loutky fotografický design tvorba animovaných loutkových filmů výuka řemesel – dřevořezba, loutkářské techniky výuka uměleckých technik – kresba a malba, keramika, figurání tvorba.

Tvorba dřevěných uměleckých panenek OOAK šíření povědomí o českých loutkářských tradicích a propojování světa loutek a panenek v celém světě Loutkářské, řezbářské dílny – například se zaměřením na zlepšení komunikace v rodinách a mezilidských vztazích, a rozvoj základních řemeslnných dovedností u dětí ve věku od 2 let (práce s vrtačkou, dlátem, kladivem, nožem, sekerou) – seznámení s tradičními řemesly a materiály jako je dřevo, kov, hlína, papír, kůže, rohovina, kosti – rozvoj fantazie a kreativní sebedůvěry nauka o anatomii pro výtvarníky scénografie a design prostoru a věcí – tvorba memotechnických předmětů pro účely vzdělávání a rozvoje osobnosti, např. loutky fotografický design tvorba animovaných loutkových filmů výuka řemesel – dřevořezba, loutkářské techniky výuka uměleckých technik – kresba a malba, keramika, figurání tvorba.

Kontakt

Eva Hodinková

Tel.: 601058062 E-mail: evahodinkova@gmail.com Www: http://evahodinkova.rajce.net
Stará Huť 307, 262 02

Reference

Dřevěná loutka - marioneta (Ptačí muž)

Řemesla

Výška 150cm, Používaná pro přednáško-divadelní představení O teorii a technologii loutek a tajném životě loutek (pro děti i dospělé).

Rybáři

Hudba, zvuk a video, Řemesla

Spolupráce na studentském krátkém animovaném FAMU filmu “Rybáři” 2015.

Řezbářsko-loutkářský kurz

Řemesla

Nashwille USA 2017 v rámci konference americké NiADA (National Institute of American Doll Artists.