MENU

Design22

Chytrý Marketing = – marketingová strategie – JAK a KDE se promovat, aby byla Vaše firma vidět – produktový marketing – uvedení produktu na trh – employer branding Chytrý Design = – naming, branding, vizuální styl – design promo materiálů – tiskoviny, online (bannery, web, social media) – design pro eventy, konference – interní komunikace.

Branding a vizuální identita pro firmy v oblastech: – stavebnictví, developerství, architektura / Investiční skupiny, Finance / IT / Zdravotní péče / Gastro / Móda / Sport / Marketingová strategie: – komunikace růstu značky a vstupu do nových trhů /odvětví – marketingová kampaň (online, print) – firemní, produktová – strategie pro interní komunikaci a employer branding velkých korporací (100+, 1000+ zaměstnanců) – realizace a participace firmy na eventech a konferencích Branding – pomoc nově založené firmě s názvem, značkou, vizuální identitou a strategií pro komunikaci – rebranding etablovaných firem na trhu a pomoc jak vizuálně uchopit přirozený růst firmy a potřebu vstupu do nových regionů / oblastí – design nového loga, vizuální identity a propagačních materiálů (onlinových, tištěných) – loga firem, firemních projektů a produktů – design webových stránek pro středně velké firmy (20-200 zaměstnanců) – firemní fotografie, fotografie interiérů

Kontakt

Ing. Alena Nováková

Tel.: +420 739 389 735 E-mail: alena@design-22.com Www: http://www.design-22.com
17. listopadu 1302,
Přelouč 535 01

Reference

LOGO DESIGN

Branding, Průmyslový design

GRAFICKÝ DESIGN CHYTŘE Jednotný vizuální styl podporuje vaši image. LOGO DESIGN Zdůrazněte svým logem, jaké hodnoty upřednostňujete, jak fungujete nebo jak se na Svět díváte. Jste spontánní více, než rozvážní? Jste rozvážní více, než spontánní? To vše můžete narýsovat ve svém novém logu. Každý tvar, barva, mezera, nebo symbol rozhoduje.

JEDNOTNÁ FIREMNÍ IDENTITA

Branding, Ilustrace

GRAFICKÝ DESIGN CHYTŘE Jednotný vizuální styl podporuje vaši image. JEDNOTNÁ FIREMNÍ IDENTITA Firemní design je recept, jak Vaši vizuální stránku udržet po kupě. Ukazuje, co jste zač. Nabádá, nebo odpuzuje – je to na Vás, jakou si zvolíte cestu.

GRAFICKÉ NÁVRHY MATERIÁLŮ

Branding, Fotografie, Ilustrace, Průmyslový design

GRAFICKÝ DESIGN CHYTŘE Jednotný vizuální styl podporuje vaši image. GRAFICKÉ NÁVRHY MATERIÁLŮ Propagační tiskoviny, prvky pro online reklamu, webové stránky, materiály pro Interní Komunikaci, Marketing Vašich budov a poboček. Vizitky, hlavičkový papír, pozvánky, vouchery nebo poděkování. Na všem záleží.