MENU

David Bauer

Jmenuji se David Bauer a tvořím loga a firemní identity. Navrhuji vizitky, letáky, pozvánky, razítka, obálky, hlavičkové papíry a polepy na auta. Rád zpracuji i vaši webovou prezentaci.

Název společnosti, logo či logotyp, firemní písma, přesně definované firemní barvy – to všechno jsou součásti jednotného vizuálního stylu, který má za úkol dostat vaši společnost do povědomí klientů, obchodních partnerů a celé veřejnosti.

Pokud vaše firma ještě nemá vlastní identitu, pojďme ji spolu vytvořit!

Těším se na osobní setkání a na spolupráci!

David

Kontakt

David Bauer

Tel.: 737968344 E-mail: design@davidbauer.cz Www: http://davidbauer.cz
Nad Štolami 458, 25070 Odolena Voda IČ: 74410431

Názory klientů

Velice děkuji panu Bauerovi za spolupráci při tvorbě naší nové firemní identity společnosti Novitim. Vzhledem k tomu, že je to již naše druhá spolupráce-první proběhla v roce 2011 při zakládání společnosti ZELINA TRADE(navržení a tvorba loga, vizitek, firemního webu včetně kompletního zpracování a tisku) viz ukázky- věděl jsem, že se dáváme správným směrem a to jsem ještě vůbec netušil, kam až a jak úspěšně se naše další společné snažení posune k naší naprosté spokojenosti. Smysl pro detail a jeho až striktní dodržování je naprosto dechberoucí.
Vzhledem k tomu, že jsme všichni na počátku nových projektů ovlivnění naším nadšením pro novou věc a spoutaní ve svých představách o dokonalosti a tím uzavření vlastní kreativitě, je skvělé, že můžeme mít někoho, na koho se lze naprosto spolehnout. Panu Bauerovi jsme nechali prostor pro jeho nápady a to se skutečně vyplatilo. Dokázal nám pomoct najít ten správný-náš-název společnosti(jeho přístup, zdroje i trpělivost musí nutně vyhovovat snad všem), navrhl a kompletně zpracoval logo(v logické návaznosti na náš projekt), následně vizitky, prezentační desky včetně technického zpracování(komunikace s tiskárnou), součástí služby bylo i zařízení hostingu, vytvoření e-mailových podpisů, registrace domén, kompletní poradenství a živá reakce na naše požadavky ve chvíli, kdy je čas důležitější, než kdy jindy.
Naprosto komplexní služba, kterou bez obav doporučím i těm nejnáročnějším klientům.

...a ten pocit, když naši klienti obdivně otáčejí naše vizitky s uznalým úsměvem, že jednají s někým, kdo to od začátku myslí skutečně vážně! Přeji Vám, ať si ten pocit můžete užít i Vy.

Marek Zelina, Team Creator, Novitim s.r.o.

Pana Davida Bauera jsem oslovil s požadavkem na vytvoření návrhu nové korporátní identity mé advokátní kanceláře, a to na základě jeho návrhů pro jiné zadavatele, které jsou dostupné na webu a které mě oslovily na jednu stranu svou praktickou jednoduchostí, umožňující širokou škálu implikací v reálném firemním provozu a na druhou stranu výstižností a originalitou konkrétního profilu firmy.
Zadáním bylo vytvořit kompletní prezentaci, zahrnující přípravu loga a v návaznosti na to úpravu e-mailů, hlavičkových papírů, vizitek, firemních desek, design firemního webu atd. Od první schůzky byl přístup pana Baura vysoce profesionální, byl schopen poměrně rychle vystihnout podstatu základního sdělení zamýšlené firemní prezentace a nalézt k tomu adekvátní designový jazyk. První návrhy předložil v několika variantách, z nichž jsme společně zvolili základní linii, kterou následně rozpracoval do jednotlivých položek zadání. Příprava návrhu probíhala strukturovaně po etapách, v nichž jsem měl možnost ovlivnit a schválit jednotlivá klíčová rozhodnutí. Výsledné návrhy jsem obdržel v elektronické i listinné podobě a s kompletním grafickým manuálem, umožňujícím další využití jednotlivých komponentů návrhu. Pan Bauer byl následně plně nápomocen při samotné implementaci návrhu do podoby reálné firemní prezentace. Ocenil jsem tedy nejen vysokou estetickou úroveň návrhu, ale i technickou erudici, která napomohla bezproblémové funkčnosti všech komponentů návrhu.
Vzhledem k tomu, že výsledek práce více než naplnil mé představy a taktéž i ohlasy na novou firemní prezentaci byly výhradně pozitivní, obrátil jsem se na pana Bauera následně i s žádostí o zpracování firemní identity pro svou druhou firmu KOZÁK partners s.r.o. Také v tomto případě jsem byl s vypracovaným návrhem a s postupem jeho uvedení do praxe maximálně spokojen.

JUDr. Jiří Kozák, Ph.D. , advokát, AK Kozák

Davida znám skoro 40 let a vždycky jsme si lidsky rozuměli, takže když mě oslovila moje kamarádka a zároveň občasná zaměstnavatelka, která provozuje na farmářských trzích stánek s kávou, s prosbou vymyslet logo pro její kavárnu ”Kafe U Mě”, byla moje volba jasná, protože mi bylo jasné, že si s Davidem budeme rozumět i pracovně. A nespletla jsem se. Na první dobrou vystřihl logo včetně návrhu cedule s nabídkou nápojů a razítka na kelímky, a majitelka se po prezentaci rozplakala dojetím se slovy, že je to úplně přesně to, co si představovala - že je to prostě kafe u ní - a David tak má doživotně ve stánku kávu zdarma. :)

Takže když jsem sama řešila firemní identitu u nově vzniklého grafického studia Flock King s.r.o., zabývajicího se převážně potiskem textilu, řezanými pracemi a dokonce i grafikou, stejně jsem oslovila Davida a opět jsem volila dobře. V tomto případě na druhý pokus po drobných úpravách barev a fontů nám vystřihl super logo, včetně vizitek a razítka a mám dojem, že mu časem svěříme i tvorbu webovych stránek.

David umí zkrátka vše, co mu zadáte. Je to spolehlivej profík, kterej přesně ví co dělá a přesně ví, co chcete vy.

Martina Marková, Flock King s.r.o.

S panem Bauerem jsme navázali spolupráci při rozjezdu našeho podnikání v oboru ubytování. Luxusní srub si žádal skvělé webové stránky, logo i vizitky. S panem Baurem jsme doladili vše na jedničku a hlavně vizitky sklízí velký úspěch u našich hostů, originální, čisté a propracované. Vizitky nám pan Bauer nechal tisknout v Anglii a na papíru je to opravdu znát. Logo je rovněž jednoduché, ale dokonalé. Hosté si nás s logem spojují. Webové stránky rovněž mají u našich hostů úspěch a velkou sledovanost. Kdykoli bylo třeba něco upravit, tak nebyl problém se s panem Bauerem domluvit.

Po této zkušenosti jsem si nechala udělat i logo pro naší účetní firmu. Logo je svěží, hravé a optimistické. Myslím že pan Bauer opět vystihl naší firemní kulturu na jedničku.

Jana Svobodová, Srub U Kocoura

Reference

Novitim

Branding, Design Thinking, Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2019

Pro nově vzniklou společnost Novitim, která se zabývá výběrem vhodných uchazečů pro firmy ze všech oborů, jsem vytvořil název, slogan, logo, vizitky a prezentační materiály. Navrhnul jsem firemní barvy a vybral firemní písmo.

Logotyp má dvě varianty, standardní vertikální i se sloganem a pak horizontální bez sloganu, která se doporučuje při nedostatku prostoru pro standardní variantu.

Další merkantilie a webová prezentace budou v nejbližší době následovat.

Flock King

Branding, Design Thinking
Rok realizace: 2019

Pro nově vzniklou firmu na potisk textilu jsem zpracoval logo, vizitky, razítka a reklamní banner. Barvy byly tentokrát předem určené klientem. Ovšem firemní písmo jsem vybral sám. 😉

A jak je mým zvykem – opět jsem vytvořil více variant: samotný symbol, vertikální a horizontální verzi.

Kafe U mě

Branding, Design Thinking
Rok realizace: 2018

Zavedený stánek na farmářském tržišti potřeboval logo. A jelikož se jedná především o stánek kávový, nabídlo se spojení s kávovým zrnem. Což už sice bylo v minulosti zpracováno nesčetněkrát, ale přesto si myslím, že trochu originality jsem do toho vnesl. 😉

Logo, vizitky, razítko na kelímky, ceník.

Ivana Rosova Fashion Group

Branding, Design Thinking

Pro paní Ivanu Rosovou, módní návrhářku a majitelku společnosti IFRG, jsem navrhnul logo, vizitky, hl. papíry, obálky, bannery, brožury, dárkové poukazy, obalový design a vzory sestavené z částí loga.

Opět jsem vytvořil několik variant loga, tentokrát i se zkrácenou vertikální verzí pro použití na hl. papírech a tam, kde není dostatek prostoru pro plnou variantu.

Pravidla firemní identity byla poté zahrnuta do detailního 30ti stránkového grafického manuálu.

AK Kozák

Branding, Design Thinking, Multimediální prezentace vč. webových stránek

Pro advokátní kancelář jsem vytvořil logo, vizitky, razítka, hl. papíry, prezentační materiály a webovou prezentaci.

Klient byl vlice spokojený, takže jsme později vytvořili další identitu pro sesterskou společnost, při zachování některých designových prvků

Srub U Kocoura

Branding, Design Thinking, Multimediální prezentace vč. webových stránek

Pro mladý pár nadšenců, kteří postavili krásný srub a rozhodli se jej pronajímat, jsem vytvořil logo, vizitky, dárkové poukazy a webovou prezentaci.