MENU

DARK SIDE a.s.

Realizujeme marketingové strategie, webové prezentace, e-commerce, online kampaně, sociální média, mobilní řešení, výkonnostní marketing a další. Jsme digitální agentura, výrazně ale překračujeme hranice do offline světa a svým klientům zajišťujeme i PR nebo ATL komunikaci. Chceme do hloubky pochopit byznys našich klientů a orientujeme se na obchodní výsledky námi realizovaných řešení. I v tom je naše konkurenční výhoda. Jsme proto napojeni i na agenturu BDO Advisory, pátou největší konzultantskou firmu na světě. Našimi klienty jsou významné zahraniční i české firmy, jako například Mondelēz, Danone, Staropramen, KFC, ČSOB, IT firma SAS, Deloitte, obchodní centra Quadrio, BONDY a Olympia Mladá Boleslav, Mountfield, přední kliniky na léčbu neplodnosti Future Life & GENNET, Merck, Leaseplan, Zásilkovna.cz a Sue Ryder. Náš tým více než 40 odborníků je složen z marketingových specialistů s mnohaletou praxí, kreativců, vývojářů i mladých nadšenců do sociálních médií. Máme hodnoty, které jsou nad úspěšnou agenturou. Podporujeme české firmy, učíme na univerzitách, pomáháme neziskovkám, spojováním komerční a nekomerční sféry vznikl například veleúspěšný CSR projekt ČSOB pomáhá regionům.

Kontakt

Tomáš Jindříšek

Tel.: +420 724 105 416‬ E-mail: tomas.jindrisek@dark-side.cz Www: http://www.dark-side.cz
Jankovcova 1037/49,
Praha 7 - Holešovice 170 00

Názory klientů

Ve svém byznysu se řídím heslem obklopit se lidmi, kteří jsou skvělí v tom, co dělají. S Dark Side spolupracujeme již téměř dva roky. Na začátku jsme se pro spolupráci s nimi rozhodli ne pro jejich dobré reference, ale pro vášeň a zapálení, kterou nám při prvních diskuzích nad komunikační strategií Zásilkovny, předvedli.

Simona Kijonková (Zásilkovna)

Dark Side je můj hlavní partner pro digitální strategickou komunikaci ve společnosti FutureLife v Evropě. Dark Side je agentura, která plně zrcadlí neutuchající nadšení neustále hledat a vytvářet inovativní a obchodně efektivní řešení v nejdynamičtěji se vyvíjejícím odvětvím komunikace.

Jana Lunerová (Future Life)

Dark Side je kreativní, spolehlivý partner, který má své know how tam, kde my ho nemáme a potřebujeme jej. Dark Side má dobrý tým, který naslouchá klientům a navrhuje řešení, která přinesou klientům úspěch.

Petra Peroutková (Glim Care)

Nejlepší na agentuře Dark Side jsou její lidé.

Tania le Moigne (Google)

Reference

Reference v oblasti branding, design, fotografie

Branding, Fotografie, Průmyslový design

Sue Ryder – Tvorba corporate identity – Robeeto – Tvorba corporate identity – AmRest (KFC, Pizza Hut), Milka, Staropramen, BDO, Korunní – správa sociálních sítí (Facebook & Instagram). Správa obsahuje jak strategii, tak i tvorbu příspěvků (fotografování, tvorba videa, tvorba grafiky, copywriting)
Příklad kreativy kterou jsme zpracovali pro KFC v rámci správy sociálních sítí (Facebook & Instagram)

Reference v oblasti marketing, Online marketing, PR a reklama

Marketing, Online marketing, Produkce a reklama, Public Relations

Genet – PPC kampaně – CineStar – PPC kampaně na podporu prodejů lístků online – Staropramen – PR – DEL – Marketingová strategie a PR – Česko v datech – tvorba řešení pro obsahovou platformu datové žurnalistiky.
Díky ideálnímu nastavení kampaní se nám podařilo ztrojnásobit tržby z kampaní – CineStar (PPC banner)