MENU

Dana Jirásková

Webové prezentace, včetně jejich obsahu, SEO a off-page optimalizace webů, digitální marketing, emailing, webová analytika, kreativní a další služby (letáky, obrázky a grafiky, vizitky).

Zviditelnit, zaujmout, vzbudit důvěru – poskytuji služby v oblasti marketingu, tvorby webu a projektového managementu pro malé firmy. Dělám jednoduché i složitější webové prezentace a e-shopy a současně dbám, aby byli viditelné pro vyhledávače a lákavé pro návštěvníky. Tvořím zajímavý a uživatelsky hodnotný obsah. Využívám webovou a datovou analytiku k poznání zákazníků a jejich cesty k nákupu, objektivně vyhodnocuji jejich chování i výkon marketingových kampaní. Připravuji marketingové strategie a komunikaci, vizuální identity klienta nebo strategie emailingu (i s dopadem na GDPR). Snažím se inspirovat a otevírat nové cesty nejen na poli digitálního marketingu. Jsem schopná jednat s klienty, kteří již něco umí, a taky s klienty nepolíbenými digitálním světem.

Kontakt

Dana Jirásková

Tel.: 737 279 360 E-mail: dankajira@gmail.com Www: http://www.danajiraskova.cz
Svojšovice 54,
Strančice

Reference

Rozvoj týmů - Starforest

Multimediální prezentace vč. webových stránek

Rozvoj týmů – 6-ti stránková webová prezentace informačního charakteru. Klient, Starforest, požadoval kompletní tvorbu obsahu, včetně obrázků. Zadání obsahovalo propojení duchovního přístupu a čistě rozumového businessu, což se odráží ve výběru obrázků.

Outdoorgames.cz

Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing

OutdoorGames.cz – webové stránky s e-shopem, kompletní vedení projektu od zahájení činnosti, marketingová strategie, digitální marketingové kampaně, offline marketingové činnosti.

ZPD Poltar

Multimediální prezentace vč. webových stránek

ZPD Poltar – webová prezentace prodejně orientovaná, bez e-shopu, SEO.