MENU

Critical works s.r.o.

Komplexní tvorba webových stránek od A do Z včetně online marketingu (SEO, PPC, sociální sítě). Stavíme celé značky, děláme redesigny stávajících webových stránek.

Věnujeme se podpoře malých a středních firem na poli internetu. Pomáháme jim s novými produkty, službami. Zajímají nás jak začínající firmy tak firmy, které již vědí co chtějí, svoji práci dělají dobře a potřebují od nás pomoc v oblasti online marketingu.

Kontakt

Štefan Lhnat

Tel.: 773141877 E-mail: stefan@critical.cz Www: http://www.critical.cz
Lovosická 711/30,
Praha 9

Reference

Impact Academy

Branding, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Průmyslový design

Vzdělávání určené pro neziskové a příspěvkové organizace je důležité a hlavně dostupné. I v tomto duchu jsme ladili webové stránky Impact Academy. Samotnou orientaci na společnost dokladují dlouhé zástupy lidí na červeném podkladu. O nezbytnosti vzdělávání přesvědčí návštěvníka webu dlouhý bílý text kontrastující se zmiňovaným červeným pozadím.

HOTEL ANTIK CITY

Branding, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Public Relations

Elegance spojená s motivy interiérů pocházejících ze starších dob. Přesně tímto se prezentuje Hotel Antik City. I proto jsme se snažili volit pro jejich web fotografie krásných unikátních lustrů a interiéru. Ten je skutečně luxusní. Z přehledného menu, jemuž vévodí logo hotelu v horní části obrazovky, si návštěvníci jednoduše vyberou informace, jež potřebují.

LIBEŇSKÁ AUTOPŮJČOVNA

Branding, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Průmyslový design

Půjčovali jste si někdy vůz? Pokud ano, rozhodně pro vás byla nejdůležitější důvěra v poskytovatele služeb. Web Libeňské Autopůjčovny jsme koncipovali tak, aby byl v pozadí motiv spokojených klientů při předávání auta. Přitom si můžete pohodlně prohlédnout naleštěná auta, jež firma nabízí. Na očích budete mít i jejich charakteristiku a cenu za vypůjčení.