MENU

CHRISTO GROUP s.r.o.

Jsme kreativní a komplexní. Našim klientům poskytujeme komplexní servis již více než 20 let.

Realizujeme projekty v oblasti marketingu, reklamy, kreativy a designu.

Zabýváme se tvorbou korporátní identity, zpracováním firemních tiskovin, grafickým designem a web designem, tvorbou a zpracováním multimédií. Zaměřujeme se také na obalový design a zavádění nových výrobků na trh. V našich ateliérech produkujeme fotografie, které následně postprodukujeme a zpracováváme do výše uvedených materiálů.

Za naši práci jsme obdrželi řadu ocenění – více jak 10 ocenění PR Klubu České republiky, dále jsme držitelé titulu OBAL ROKU. Na veletrhu cestovního ruchu Holiday World jsme získali cenu za první místo v kategorii „Nejlepší propagační materiál“.

Kontakt

Martin Fencl

Tel.: +420 775 691 918 E-mail: martin.fencl@christo.cz Www: http://www.christo.cz/
Divadelní 5a, 301 00, Plzeň IČ: 28030672 DIČ: CZ 28030672

Reference

Propagační materiály pro společnost Sahm Gastro s.r.o.

Branding, Design Thinking, Fotografie, Marketing, Produkce a reklama

Pro společnost Sahm Gastro s.r.o. zpracováváme propagační materiály (akční nabídky, produktové katalogy…), které v řadě případů také distribuujeme. Vytváříme a postprodukujeme produktové fotografie, které následně implementujeme do uvedených materiálů.

Obalový design řady produktů MAGIC

Branding, Design Thinking, Hudba, zvuk a video, Marketing, Produkce a reklama

Pro společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. jsme vytvořili nový layout kompletní obalové řady produktů MAGIC. Dále jsme realizovali instruktážní video ve čtyřech jazykových mutacích. https://www.youtube.com/watch?v=Jcqj2KBJcm4&t=

 

Podpora komunikace pivovaru Chodovar

Branding, Design Thinking, Fotografie, Marketing, Produkce a reklama

Již přes deset let pracujeme pro rodinný český pivovar Chodovar. Připravujeme pro ně veškerou podporu v rámci komunikace korporátní identity, zpracováváme firemní tiskoviny, pivní etikety, obaly atd.